| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodili jsme ve Vietnamu: den jako každý jiný

 Příspěvky 110 z 70 [Dalších 60 >>]
7.8.2012 21:47:28
withep, ano, odkaz na tuto diskuzi jsem ńa rodinu dala já, aa byla smazána. a to na BC byl článek vychválený :-)) Těšila jsem se na novínky, a ono nic. Tak třeba příště.
Ivulle
7.8.2012 19:19:02
Zufi, mně v Podolí taky chutnalo. Ovšem fazolky k obědu jsem tam zařila. Ale byly dobrý ~;)
Ivulle
7.8.2012 19:15:20
no tebe poučím, když o to máš zájem. ostatní, co u porodu řvou taky, asi poučovat nemusím.

řev podporuje vypuzovací kontrakce. ale jesti jsi nerodila jinak než s uměle dodaným oxyocinem, tak o to víš holt kulový.~d~
Anna
  • 
7.8.2012 9:46:23
Nějak mi to připadá stejné jako u nás.
7.8.2012 8:56:31
já to měla teď v porodnici podobně. Byla tam taky jedna asi Vietnamka či co a přesně jak píšeš. Každé ráno naběhla rodina a nosila jí jídlo, z jehož "vůně" se nám zvedal žaludek. Nejhorší bylo, že sestřičky rodinu vyhazovali, protože návštěvy byly od 13 hod a my ostatní jsme neměly šanci mít na pokoji klid, protože tam byli nalezlí ti chlapi od té šikmooké. Dokonce s ní šel do sprchy, když jsem se sprchovala. Sestřičky je vyhazovaly, ale během půl hodiny byli zpátky :-(
Jana, školkáč a školák
  • 
7.8.2012 7:39:20
Nevím, kolik Češek mělo třeba při porodu a následném pobytu na šestinedělí pocit, že jsou uspokojeny jeho bio-psycho-sociálně-religiozni potřeby.

Naprostý souhlas - moje bio-psycho-sociální potřeby byly na oddělení šestinedělí hrubě nerespektovány.
Markéta, kluci 10 a 3
  • 
6.8.2012 20:58:07
"by se měla upravit koncepce českého ošetřovatelství tak, aby každému člověku, ať už jakékoli rasy, byla poskytnuta taková péče, která bude uspokojovat jeho bio-psycho-sociálně-religiozní potřeby."

Tolik citace z diplomky. Nevím, kolik Češek mělo třeba při porodu a následném pobytu na šestinedělí pocit, že jsou uspokojeny jeho bio-psycho-sociálně-religiozni potřeby.
Zufi.
6.8.2012 18:54:10
Neměla jsi potřebu křičet-šťastná to žena:-)~R^.
Já řvala celou noc, ječela, v Podolí se to krásně rozléhalo.
U druhého porodu jen poslední 2-3 hodiny.
Ilona, dva kluci
  • 
6.8.2012 18:30:51
Posílám odkaz na zajímavou bakalarskou práci http://www.levret.cz/publikace/casopisy/mb/2006-10/?pdf=57. Vzhledem narůstajícímu množství rodících Vietnamek v českych porodnicich je asi ze strany personálu potreba trochu změnit přístup. Bude to těžké pro obe strany. Ale přiznávám ze by me to také rozhodilo.
holka anonymka
6.8.2012 11:00:14
můžeš nás na Rodině tedy poučit, k čemu je ten křik podle tebe dobrý? Já to nevím, neměla jsem nikdy u porodu potřebu křičet.
 Příspěvky 110 z 70 [Dalších 60 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.