| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ve školce se dítě začíná učit žít ve skupině

 Příspěvky 110 z 32 [Dalších 22 >>]
susu
  • 
27.1.2012 7:23:25
A zkusila ses někdy zamyslet nad tím, co je znát z tvých příspěvků? Soudím, že ne. Lituju nejenom tvé 4 děti ale i děti, které učíš ve školce.
Vera
  • 
26.1.2012 15:35:33
Budeš asi duševní mrzák,mdlé inteligence,což je znát z tvých příspěvků.
Vera
  • 
26.1.2012 15:32:14
Evidentně ho potřebuješ ty,když se ti líbí sexuální obtěžování a teror.
Chudáci děti,pokud vůbec nějaké máš.
susu
  • 
25.1.2012 7:29:05
"parchanti z vyšších kruhů"
~n~~a~~e~
Na tvém místě bych zkusila psychiatra.
susu
  • 
25.1.2012 7:26:25
To ti jako učitelce dává dost mizerné vysvědčení.
Markéta s párkem
  • 
23.1.2012 15:20:59
Že se už ve školce může najít malý tyran, o tom nepochybuju. Taky nepochybuju o tom, že spacifikovat ho, kdy jsou školky tak přeplněné, jak jsou, je těžké. A zvláště pak, když je otec sponzor. ~7~

Psalas, že dvě z dětí jsou v diagnosťáku. Já myslela, že to je pro starší děti, ne školkové. Nebo tím chceš říct, že se k tomu po letech dopracovaly?

Mně se na tobě nelíbí jiná věc. Z tvého líčení mám pocit, že jsi svou prací permanantně frustrovaná, nepřináší ti radost a vidíš už jen ta negativa. Že i u učitelky může dojít k vyhoření, vo tom žádná, není to její vina, je to jenom člověk. Ale v takovym případě by si měla dát voraz od takový práce. ~8~

Můžeš mi prosím tě říct, které školkové básničky považuješ za zastaralé, nesrozumitelné a které jsou ty odpovídající době, které učíš ty?

V učitelku mš, která tvrdí, že je školka příšerná, zbytečná, deprivující instituce a žádné ze svých 4 dětí by tam nedala, prostě důvěru nemám, i kdyby se jinak chválila jak chce. ~d~
23.1.2012 13:55:42
mKudlo2 taky tak. ve školce máme ofiko 26 děětí.učitelky 3+ na výlety doprovází maminky, učitelky jsou skvělé, děti žádnej problém nikdy neměly ani jedno.A že dvě z našich dítek jsou řádně uťápnuté.Naopak se ve školce naučily získávat kamarády a všechny tam byly spokojené
Vera
  • 
23.1.2012 13:11:30
Učím jinak než je zažitý pořádek a můžu tě ubezpečit,že spokojenost je u rodičů 100%.Když se totiž děti měly přesunout k jiné paní učitelce,tak byla sepsána rodiči petice,že chtějí,abych jejich děti měla já.Ke všem mám stejný přístup a je mi jedno jestli má dítě za otce pana ministra či je jeho tatík alkoholik.Není mi jedno,ale chování dětí.Tak třeba jsem měla dítě z vyšších kruhů,které díky nezájmu rodičů projevovalo neskonalou agrasi vůči svému okolí a sexuálním obtěžování nevyjímaje terorizoval své okolí..Jednomu dítěti utíráš na záchodě zadek a parchant´´jinak to nelze nazvatˇˇ´mi na lehátku nutil ustrašenou holčičku,aby mu tzv.kouřila pinďoura a vykládal jí o tom,jak že to dělají rodiče.Chtěla bych vidět tvou reakci v dané situaci.Nemůžeš být na deseti místech najednou.Takových individuí se mi sešlo ve třídě najdnou pět.Podotýkám,že to nebyly děti sociálně slabších občanů,ale parchanti z těch vyšších kruhů.3 skončily v diagnosťáku dva putují po různých školkách.
A popravdě neučím děti stupidní odrhovačky,ale písničky,které patří do této doby a text s nima pomocí hry rozebírám.
Mimochodem jsou určité děti,které dokáží terorizovat své okolí naprosto dokonalým způsobem už ve věku tří let a vzhledem k tomu,že je v tom rodiče podporují,tak s tím málo co jako učitelka můžeš dělat.Leda,že na tyto individua by platil zvláštní zákon a to řezat nejméně desetkrát denně.Nemaluj si školku růžově.Možná,že tvé dítě si dokáže poradit,ale jsou děti,které jsou prostě ušlápnuté a ty bez pozornosti učitelky nemají šnci to normálně přežít.Toho sexuálního tyrana jsem se pokoušela zbavit půl roku a věř,že za mnou stála skupina rodičů šikanovaných dětí.Problém byl v tom,že tatík dělal sponzora,takže se to vyřazení nezamlouvalo ani vedení.Přála bych ti tam být 8 hodin denně a být v situaci rodiče,jehož dítě má trauma z jakéhokoli dotyku.Dítě,které za tebou všude chodí a zezadu ti ušlapává paty,protože má strach,že ho nějaký parchant bude terorizovat.
Markéta s párkem
  • 
23.1.2012 11:33:55
Ty učíš ve školce? ~e~No potěš koště, nechceš říct, o jakou školku a třídu jde, abychom věděli, komu se už zdálky vyhnout? ~a~

Jak vůbec můžeš s takovýmhle přístupem učit? ~q~

Děti léta opakují ve školce furt to samé? No to je fakt hrůza, že každý dítě se učí Kočka leze dírou a Měla babka 4jabka. A co teprve škola - tam se učí pořád ty samý písmena a čísla. ~l~
Markéta s párkem
  • 
23.1.2012 11:28:32
Vyzvedávám již druhé dítě ze školky a takové pokyny, jak ty píšeš, jsem tam od rodičů nikdy nezaznamenala.

Problém v komunikaci se školkou trošku mám,ale ne proto, že bych neměla čas já. Zajímalo by mě, jak se moje dítě ve školce projevuje, ale kdy se to mohu dozvědět? Ráno je tam učitelka sama, odpoledne taky. Nemá čas se se mnou třeba 10 minut vybavovat. Nejlepší je to v létě, když jsou odpoledne venku, to jsou děti většinou zabavané samy. ale bědy, jak přijde jedno, že chce napít - to se hned přidají i ostatní a už se zase nic nedozvím.
 Příspěvky 110 z 32 [Dalších 22 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.