| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Neobyčejné hrátky s obyčejnými věcmi 5: Když objeví balík vlhčených ubrousků…

 Příspěvky 110 z 41 [Dalších 31 >>]
Marťa,dcery 12 a 1 rok
  • 
23.9.2010 11:40:23
No já nevím,ale má roční dcera dobře ví co může a co ne. Když dělá něco,co nechci aby dělala,třeba jako dnes,čmárala do knížky,tak jí prostě řeknu NE. A podruhé už se na mě podívá a čeká co jí na to řeknu. A když jí znovu řeknu NE tak se jde podívat po jiné zábavě. Proboha v kolikati letech chcete začít dítě vychovávat???
20.9.2010 15:23:58
Co je to za kravinu??? Dávat dětem kapesníčky, aby je vytahovali? Na motoriku? To si tady někdo dělá z nás blázny? Na motoriku jsou snad jiné hračky vhodné pro rozvoj? Jak jako zabavit dítě? Tím, že dělá bordel??? No to snad ne!!! Matky - vzpamatujte se!!! Neznám nikoho, kdo by dítěti dal dobrovolně balíček vlhčených ubrousků.~o~
20.9.2010 15:20:32
Na 15,-- jeden balíček? Jak to? U nás stojí 160,-- balení po čtyřech a když uplatním slevu 60,--, tak mám čtyři balíčky za 100,--. Což je 25,--. Ale slevy jsou pouze 4ks. Takže zbytek mám za za 160,-- 4kusy.
jajai,1 dcera
  • 
20.9.2010 9:20:37
a to skoro ve vsech odpovedich? matky...uz jste asi moc dlouho na materske a zapomnely jste,jak slusne reagovat... od nazoru na ubrousky pres nazory na basnicky...asi kazda z vas v tomhle veku trhla vsechno na co prisla, a taky dneska netrhate vsechno, co jde utrhnout a rozhodne to neni vychovou...
bara
  • 
18.9.2010 12:56:50
Hra je to možná zajímavá, pokud Vám teda nevadí,že vVaše dítě do sebe dostane zředěný rozmrazovač. Bohužel i tato látka se v ubrouscích nachází a mnoho dalších. Dopuručuji propátrat net a spotřebitelské testy. U nás používání ubrousků,vedlo k dost nepěkné opruzenině u nemluvněte a nepěkné několikadenní skvrně u partnera na čele, které si jím v dobré víře přetřel. Zřejmě na svém dítěti neuvidíte vliv této hry ihned,ale možná se za pár měsíců dočkáte ekzémů a jiných nepříjemností. Proto apeluji na matky,které píší tyto články,ať se první zamyslí, než takovou hloupost pustí do světa.
Elíláma
18.9.2010 11:41:37
Luxusní verše :-DDD
Jája
  • 
16.9.2010 7:44:00
Mně se právě osvědčilo méně hraček a více běžných domácích potřeb. Na co bylo dítkům dětské plastové kladívko, když se po dvou úderech (nijak silných) zlomilo? V dílně dostaly malé kladívko, prkýnko a hřebíčky a s otcem, co tam cosi robil, taky "pracovaly" (ale pochopitelně jen když se dala ohlídat bezpečnost dětí). Že se přitom i praštily? No a? Naše maminky říkaly, že "nešikovné maso musí pryč".
Nebo takové formičky na vánoční cukroví! To to rachtalo, když se zatřáslo krabicí. Zas byl na chvíli klid.
Různé odstřižky látek a další věci, kam se hrabou hračky! Navíc to byo levné a dítě se tím zabavilo víc, než nějakým plastovým a drahým autem (u kterého nám navíc za 14 dnů odpadlo kolo a auto bylo rázem k nepotřebě).
Helena, tři dospělé děti
  • 
15.9.2010 20:00:04
Vlhčené ubrousky jsou na ledacos jiného, jen ne na cucání. Myslela jsem si, že parfémy pijí jen alkoholici v posledním stádiu. Kromě toho každé dítě by se už od malička mělo učit, že ne všechno je na hraní. Příště mu dejte sirky.
15.9.2010 11:12:30
Tak mě se teda nelíbí ani ubrousky ani noviny. O ubrouscích bylo řečeno dost a noviny dětem nedáváme, aby pak netrhaly všechen papír který potkají. Jak ročnímu dítku vysvětlit, že tohle rozervat může, ale tuhle knížku ne? Náš tříletý syn se o knihy stará naprosto vzorně, noviny nikdy trhat nesměl......
Petra a kluci 07/05; 12/07; 06/10
  • 
15.9.2010 11:05:32
Tak nevím, ale vždycky, když se můj prostřední brouček dostane k ubrouskům, vraždila bych.. Posledně jsem jimi měla pokrytou komplet rohovou lavici v kuchyni. A pro mě jsou ubrousky drahá záležitost.
 Příspěvky 110 z 41 [Dalších 31 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.