| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku BabyKlokánci

 Příspěvky 110 z 35 [Dalších 25 >>]
17.10.2010 15:56:06
Je to zajimave, na všechny maily, ktere prijdou na adresu babyklokanci@gmail.com odpovidame obratem, popr. az zjistime pozadovane informace...to muze trvat tak do peti dnu ... mozna k nam odpoved nedorazila, mozna skoncila v nejakem SPAMu, mozna je nejaky jiny duvod... urcite to neni nezajem z nasi strany, jsme vdecni za kazdou pomoc, protoze je ji skutecne opravdu potreba spousta a je pro nas dulezite, aby kazdy dostal takovou pomoc, jakou skutecne potrebuje... tak prosim, pokud se nedockate odpovedi, zkuste hledat jine cesty, jak se muze vase pomoc dostat k tem nejpotrebnejsim... ;)...dekujeme!
17.10.2010 14:43:34
Ozývám se až po delší době. Myslela jsem, že článek upadl v zapomnění.
Je mi líto, jestli se vám nedostalo odpovědi.

Určitě to není nezájmem na naší straně o spolupráci. Spíš jde o nějakého šotka komunikačního.

Omlouvám se tedy ještě jednou a v případě, že máte chuť se zapojit a pomoci (bohužel zpátky vás kontaktovat nemohu - nemáte pod nickem emailovou adresu), napište, prosím, ještě jednou na babyklokanci@gmail.com. Slibuju, že se vám určitě ozveme.


Momentálně usilovně pracujeme na prodeji kalendářů stolních



a nástěnných




Ale také na balíčcích pro maminky nedonošeňátek, pořádáme sbírku oblečků a věcí pro neonatologii v Kalových Varech a samozřejmě finanční sbírku a sbírku čepiček a ponožtiček.

Je mi líto, že jste získaly tak smutnou zkušenost. Doufám, že se to už nebude opakovat. Těším se na další spolupráci.
Linda
  • 
13.9.2010 22:54:16
Pokud nemáte žádnou odpověď od zrnek a máte chuť, zkuste se spojit s Nedoklubkem http://www.nedoklubko.cz/. Mají projekt mámy pro mámy a nebo čepičky předají některému z center.
pozitivni mysleni
8.9.2010 1:12:26
Gabco,ja mam stejny problem, zadna odezva a ja uz mam tri cepicky hotovy a nveim ci pokracovat :-/
Osamělá
4.9.2010 21:44:21
Chtěla bych taky pomoci, psala jsem email, ale zatím bez odezvy... ~d~
pozitivni mysleni
29.8.2010 3:31:14
Ivig, ted jsem poslala dalsi, tak snad dojde :-)..budu cekat
28.8.2010 12:57:15
Uz jsi se dockala odpovedi?? Odpovidame na kazdy mail, tak nevim, zda od Tebe dorazil... když tak tady nechej email a napiseme Ti... diky!
pozitivni mysleni
28.8.2010 3:20:28
ja uz hackuju jak diva :-)...jen odpoved na email kam veci poslat porad nemam :-(...zkusim znova napsat, ma to jeste cas, maminka za mnou prijede az v rijnu tak to po ni budu posilat.
Lída+2
25.8.2010 8:55:09
SK:
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=20971

CZ:
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=20971
Lucka
  • 
23.8.2010 10:35:30
Škoda, že se klokánkování nepraktikuje také v Brně. S dětmi jsem strávila po jejich narození v porodnici 2 měsíce a kolikrát jsem si je nesměla ani pohladit, do náruče jsem je dostala až po více než měsíci pevně zabalené v zavinovačce na kojení, které pečlivě kontrolovali a ihned po dokojení nám opět děti odebrali. Přitom na nich bylo tak hrozně vidět, že pomazlení, pochování a přitulení se tak moc potřebují.
 Příspěvky 110 z 35 [Dalších 25 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.