| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pro zdraví a pohodu si dojdu BEZ BOT

 Příspěvky 110 z 57 [Dalších 47 >>]
1.2.2016 12:05:00
Tak já na baleríny nemám nohu - nemají totiž půlky :-) V létě mi je teplo i v takových sandálech či žabkách, takže mám tendenci si je mám chuť sundat.
Eva Veselá, stepařka
  • 
10.11.2015 13:46:47
Ráda chodím bosa, doma, na balkon... Ale do kozaček bych to neriskovala. Ze zkušenosti vím, že bych ty kozačky za sezónu mohla tak akorát vyhodit.
Vyzkoušela jsem si to na stepařských botách, bez ponožek se lépe ovládaly. A přestože jsou celokožené, tudíž prodyšné, páchnou tak, že se s nimi už nic nedá dělat. Takže skončily v koši!!!
Matej
  • 
3.5.2013 2:41:30
S tým sa predsa počíta. Ja som sa tiež už naskákal po hovnách. :)
Matej
  • 
3.5.2013 2:38:25
Je mi jedno, čo je práve moderné. U mňa sú to vždy bosé nohy. A na módu som dosť retro.
Matej
  • 
3.5.2013 2:35:08
Ja chodím bosý aj po snehu. Bez problémov. Samozrejme, nie celý deň.
Matej
  • 
3.5.2013 2:31:14
Ja tiež chodím v zime do teplých čižiem bez ponožiek. Nechápem, načo si dávať ponožky, keď tie čižmy sú dosť teplé. Vážne to neviem pochopiť, ako niekto vydrží mať obuté ešte aj ponožky. Ponožky nosím maximálne tak do poltopánok, čo je u mňa veľmi zriedkavé. A najmä teraz, v pekne teplom počasí, už ani mapamätám, kedy som mal naposledy obuté ponožky keď z čižiem sa išlo rvno do sandálov. Ani neviem, či vôbec ešte nejaké schopné ponožky mám. :) V poslednej dobe už neviem zniesť ani tie sandále. Takmer každý deň, keď som vonku, tie sandále nesiem v ruke, než na nohách.
Matej
  • 
3.5.2013 2:21:48
Aj ja rád chodím po meste bosý. Je to úžasný a krásny pocit. :)
Matej
  • 
3.5.2013 2:19:35
Ja tiež milujem chodiť bosý po meste medzi ľuďmi. :)
Matej
  • 
3.5.2013 2:16:40
Ja chodím bosý aj po meste, a celkom sa mi to páči. To že stúpim do pľuvanca alebo na žuvačku nieje nič hrozné. Dokonca sa mi npodarilo stúpiť bosý do psieho výkalu. Noo, žiadnu vedu som z toho nerobil. Veď to patrí k životu a nohami človek neje, ani si ich bežne nestrká do úst. A keď hej, tak sa nohy proste umyjú. :)
Lowesa
11.5.2009 22:22:10
Já na chození bosky ani nic nevidím, ale líbí se to mojí patnáctileté dceři. V létě občas chodila bosa venku, to v zimě nejde to řeší tak že ve škole chodí jen v ponožkách a říká že se jí to líbí a že když má ponožky tak ji zima na nohy není. Já to ráda nevidím, ponožky má špinavý jak boty ale nechci ji to vysloveně zakazovat. Jen nechci aby nosila silonky protože když si je někdy vezme k sukni tak je za den ve škole roztrhá. Asi ji to budu tolerovat dál i když radost z toho nemám.
 Příspěvky 110 z 57 [Dalších 47 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.