| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodili jsme normálně

 Příspěvky 110 z 784 [Dalších 774 >>]
14.9.2009 11:49:58
Děkuju za tento článek.Zvláště za tuto větu:To by nám však muselo předmětné zařízení poskytnout normální službu a umožnit nám normálně rodit!Všichni,kteří to můžete ovlivnit,zamyslete se nad tím!Byla bych moc ráda,aby všechny ženy vzpomínaly na celý porod(ne jen na to,jak měly své miminko poprvé v náručí)jako na krásný intimní zážitek,aby na sebe byly opět náležitě hrdé,aby se jim dostalo pochopení a podpory.Všichni,kteří náhodou narazíte na můj příspěvek,pokud chcete porod více pochopit,podívejte se na film Orgasmický porod.Lze si ho objednat u Unie porodních asistentek.Celkově zaplatíte asi 450 Kč.Všem doporučuji,je nádherný:o).
Apolena.
14.7.2009 15:13:53
Dito,
souhlasím, emancipace je fakt hrozná věc. Lidi si dělají, co sami chtějí, nenechají si do toho od nikoho kecat, a ještě k tomu se spousta lidí chová úplně jinak, než bys chtěla ty! Strašné!
adelaide k.
14.7.2009 9:56:55
Markéto, ano, přesně. Ještě bych dodala, že to nejsou matky, kdo dělá z porodního sálu bojiště, kde se tvrdě a někdy i dost pochybnými prostředky bojuje o každou pitomost.
MarkétaP + 4 dcerky
14.7.2009 9:54:08
Adelaide, v tomhle kontextu mi přijde zajímavé, co v diskusích několikrát zaznělo (volně cituji): "Ustoupila jsem v kravinách s tím, že aspoň budou ochotnější respektovat má přání v zásadnějších věcech. A ono houby, jakmile pochopili, že jsem ochotná ustoupit v kravině, přitlačili tak, že jsem nebyla schopná prosadit cokoli."

Smutné, ale výstižné.
adelaide k.
14.7.2009 9:08:55
Dito, řekla bych, že právě bazírování na kravině, která není podstatná a nebyl by problém v ní vyhovět je ten ukazatel, kterým "placentový problém" vypovídá o nemocnici.~d~~d~~d~
&
13.7.2009 22:06:54
Dito, ty jsi zadravtonik??
Oggová
13.7.2009 22:03:51
Co má placenta, kterou někdo chce domů, společného s emancipací?
kili
  • 
13.7.2009 21:30:27
Básníci...pane doktore, kde je ta má noha teď ? ...
Mlada
13.7.2009 21:21:08
Dito, co šílíš. Lidi si berou domů žlučníkové kameny, a ty na rozdíl od placenty spíše škodí.~y~
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
13.7.2009 21:14:51
Teda ta emancipace e fakt hrozná věc, za chvíli budete chtít domů nervy ze zubu, protože jste je měly tak dlouho v puse??? Prostě je to úchylný, protože je to odpad, ať se na to díváte jak chcete, je to prostě něco co vyjde ven, pokud ne, tak to shnije v těle, nebo třeba odstraněný nádor...to si chcete taky brát domů??? Abyste viděly každý den co jste překonaly? Fakt úchylný, co někteří řeší za problém, soustřeďte se na věci podstatné a ne na kdeakou kravinu, kterou byste někomu znepříjemnili zaměstnání, zkazily náladu a otravovali starostí navíc o nějakou mrtvou placentu.
 Příspěvky 110 z 784 [Dalších 774 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.