| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Poručíme větru...

 Příspěvky 110 z 105 [Dalších 95 >>]
Danča, +1
13.9.2011 9:00:31
Nám na prdíky a bolavé bříško zabraly výborně kapičky od Espumisanu, za nás mají jedničku!
9.8.2010 16:46:03
Válčíme s prdíky od samotného narození (nyní jsou holčičce 4 týdny).Máme koliky, které trvají i 12 hodin non-stop!Je to děsivé, že medicína 21. století ještě nepřišla na to, jak těmto malým miminkům pomoci!Kombinujeme medikamentózní i fyzikální léčbu a zatím se mi zdá, že pokaždé zabere něco jiného. Náš recept tedy zní:Kombinace kapiček Sam simplex nebo Lefax + Baby Calm + probiotické kapky dle volby a k tomu fyzikální terapie, tj., aplikace masážní emulze, např. Pupík, + zahřívání bříška fénem + jemná masáž + zavedení rektální rourky. U rektální rourky nikdy ne proti odporu (když miminko pláče, má zatnuté svěrače a nikam se s rourkou nedostanete), jemně zavést cca 2 - 3 cm a opatrně pohybovat rourkou dovnitř a ven. Možné je také přidat souhyb nožiček. Stále bojujeme, každý den je jiný, vůbec netuším, na čem jsou koliky závislé ve vztahu k denní či noční době? Hodně trpělivosti a pevné nervy maminek, zejména šestinedělek jsou nutností!
Klára Jelínková, syn Matýsek 3,5 měsíce
  • 
19.5.2009 20:58:30
Zdravím všechny maminky. Já jsem se jenom chtěla podělit se mými zkušenostmi s kapičkami Baby Calm, jsou to čistě přírodní výtažky, bez konzervačních a jiných přísad. A musím říct, že jsme je začali používat od šestinedělí a Matýskovi přestaly večerní hodinové koliky(záchvaty pláče) a v noci krásně spinkal. Budil se jenom na kojení 3x za noc. Po ukončení třetího měsíce nás trošku prdíky začaly zase trápit, ale myslím, že je to tím, že jsem se začala méně hlídat co jím. Tak zkusíme Probiotické kapky a uvidíme! Všem přeji hodně zdaru a spokojená miminka!
14.5.2009 13:11:41
Dobry den, zajimala by me poloha do klubicka, me to v porodnici neporadili a zajimalo by me jak se to dela, jak detatko polozit, jestli na zadicka, nebo na bok a co s rucickama a nozickama. moc dekuji za ochotu a pripadnou odpoved, prosim pokud mozno na mail : mikkea@centrum.cz
moc se totiz ted co chlapecka mam na internet nedostanu.
21.3.2009 22:46:28
Ba ne, jen 9.63 Euro.. je to docela ostoudne~q~.. holt deti jsou dnes byznys...~a~
Ennywan
24.1.2009 15:36:54
Kili, mohl by ses víc rozepsat, proč si to myslíš? Probiotika a prebiotika jsou doporučována lékaři při poruchách imunity, ekzémech, alergiích, po léčbě ATB...
kili
  • 
23.1.2009 23:34:28
hlavně se to s těmi probiotiky přehání docela absurdně
Petr, 1 dcerka 2 měsíce
  • 
23.1.2009 23:08:59
Tyto probiotické kapky jsouna slovensku k dostání za cenu okolo 14 euro, tedy mnohem méně než v ČR, politika distribučních firem v ČR je asi HLAVNĚ VYDĚLAT...
MSteflova
30.7.2008 23:17:52
:-D Aha, už si půjdu lehnout. Nějak ty horka s tím břichem nezvládám. Včera jsem nechala na střeše auta nákup a málem s ním odjela....kdyby na mě neposunkoval druhý řidič, který ukazoval na střechu, tak nákup nedovezu. Hormony, úpal, nebo je to vrozený ~k~
MarkétaP + 4 dcerky
30.7.2008 23:09:40
Lassie, myslím, že puding snědla Věra ;)
 Příspěvky 110 z 105 [Dalších 95 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.