| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Čemu slouží babyboxy?

 Příspěvky 110 z 102 [Dalších 92 >>]
Mirek Topol
  • 
26.7.2010 10:02:38
To nemohli říct že je to anglicky? Myslel jsem že se tam odkládají baby a zjistil jsem že tam nepotřebnou manželku nemůžu prostrčit. Ani moje valašská síla ogara mě nestačila.
  • 
18.12.2007 14:02:14
Magdo a Romane,
pokud se někdo z Vás dvou ještě objeví na tomto diskusním fóru, ozvěte se mi, prosím. Ráda bych se Vás zeptala na určité záležitosti a Vás názor...

Vladimíra
26.11.2007 13:23:38
Pokud porodíš dítě v porodnici, má RD, myslím, že asi půjde těžko ho dát do babyboxu. To bys jako na matrice řekla co?
Nemylím tedy, že na tyto stránky chodí odkladačky dětí, ale čistě teoreticky si myslím, že babyboxy nejsou prostředkem plánovaného poskytnutí dítěte.
Jsou bezesporu fajn pro děti porozené v ústraní.
  • 
26.11.2007 12:46:56
Ten Tvůj starej musí být pěkný idiot !!!
  • 
12.9.2007 14:18:56
Predem se omlouvam, ale na toto reagovat musim a vracim stejnou minci urazek a plivancu :
jste svine, pani, jste svine a argumenty proc hledejte ve vasem prispevku.
  • 
16.10.2006 12:48:01
Magdo, to co píšete, je pro mne závažná nová informace, která mne sice poněkud překvapila, ale na druhou stranu u L.Hesse mne až tolik neudivuje.
Prosím, budete-li to tu ještě číst, napište mi prosím kontakt na sebe. Uvítal bych o tom více informací, mám pro to své závažné osobní důvody, které tu nechci veřejně prezentovat. Děkuji.
17.9.2006 18:21:15
Člověk se může ocitnout v jakékoliv životní těžké a jím nezaviněné situaci.Pokud nechce do této situace přivést i své právě narozené dítě, je správné, že se rozhodne dát své dítě k adopci a to nejrychlejší možnou cestou, tedy cestou baby boxů.Pokud by byl dokonalý sociální systém, takový aby každá maminka se mohla postarat o své dítě, nemuseli bybýt babyboxy.Pokud žijeme ve státě, kde se ženy soudí o alimenty s otci svých dětí i celé roky a ne vždy s úspěchem, může se žena opravdu ocitnout v situaci, že další dítě prostě už neuživí.
Pudicitia
13.9.2006 20:15:54
nesoudim Marii Vodickovou dle jednoho clanku, asi nema smysl se s vami prit o to, zda jeji cinnost nadela vice skody ci uzitku (nemluvim o Fondu jako celku, protoze na lokalni urovni zalezi na lidech a ti jsou casto dobri). Ale pi Vodickova napr. rekla, ze (parafrazuji): matka, ktera si neni jista uplne jiste, ze sve dite chce, neni dobra matka, ze je tam uz neco v neporadku. Kdybych pracovala na jejim poste, asi bych si neco zjistila o moznych psychickych vykyvech, ktera tehotenstvi a porod prinasi.
...
  • 
12.9.2006 11:06:14
Dítěti bez života není nijak.
12.9.2006 8:03:04
Teda nezlob se, ale to by bylo hodně blbé řešení. Úplně vidím ty ženy co leží ve vanách horké vody a prolévají se červeným vínem, skáčou ze schodů a vůbec dělají všemožné voloviny, aby spontánně potratily. Výsledkem by byly baby boxy zaplněné poškozenými dětmi. A to nemluvím o "porodních bábách" a různých "řeznících", kteří by potraty dělali načerno - nesterilními nástroji v improvizovaných podmínkách. Zkrátka, zpátky na stromy!
 Příspěvky 110 z 102 [Dalších 92 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.