| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Fusak do kočárku pro větší děti

 Příspěvky 110 z 85 [Dalších 75 >>]
muflon
30.10.2008 17:20:50
A ještě něco...ten fusak je SUPER nápad.Já mám 14 měs. dceru, lítá jao drak a má přes 80 cm. A co budu dělat, až mi vyroste z fusaku...prostě to udělám takhle a bude......!!!! Mě to teda dost nazdvihlo. Hlavně mi přijde, že všichni sou hrozně chytrý. Ten nápad je naproto výbornej!!!!!!!!!!!!!!!!§
muflon
30.10.2008 17:16:13
Teda nestačím se divit. tADY maminka se snaží vám dát tip na velký fusak pro větší děti.A vy se do ní všichni pustíte, jako kdyby to bylo něco nepřijatelného.A když jedete s dítětem na výlet na celý den, tak to vám celý den jenom běhá...případně v mrazu vám stačí deka a nánožník???Zvlastní zkušenosti, sem se přesvědčila, že na těchto stránkách platí heslo zadobrotu nažebrotu. A to ve všech diskuzích. Nechápu............
26.8.2008 11:38:07
Me zase bylo líto delat diry na ksiry do fusaku, ale ve sportaku s petibodovymi popruhy se nam velmi osvedcila misto fusaku dospela zateplena vesta (lepsi je z neklouzave latky nez sustakova) - kdandy se protahnou bud prupramky nebo se zapne az pres vestum podle kocaru aj. Mala mela normalne zimni bundu, nekdy i teplejsi kalhoty a snehule. Kdyz byla mensi, mela schovane i boty, pozdeji jsem pres ni nekdy dala jeste deku. A kdyz ji byla zima na ruce, schovala je dovnitr a byla spokojena.
26.8.2008 11:37:37
Me zase bylo líto delat diry na ksiry do fusaku, ale ve sportaku s petibodovymi popruhy se nam velmi osvedcila misto fusaku dospela zateplena vesta (lepsi je z neklouzave latky nez sustakova) - kdandy se protahnou bud prupramky nebo se zapne az pres vestum podle kocaru aj. Mala mela normalne zimni bundu, nekdy i teplejsi kalhoty a snehule. Kdyz byla mensi, mela schovane i boty, pozdeji jsem pres ni nekdy dala jeste deku. A kdyz ji byla zima na ruce, schovala je dovnitr a byla spokojena.
vochroust
23.4.2008 10:57:36
Taky jsme malé pořídili starý nefunkční mobil, dálkový ovladač atd...čím to ale je, že tyto nefunkční a nezajímavé věci vždycky přesně odliší od těch funkčních?:-))) Jinak skvělý nápad na fusak. Naše beruška taky už v kočárku hezky dlouho nejezdí, ale to nic neznamená, každé dítě má jiné potřeby:)
27.11.2007 10:31:29
Ahojky, měli jsme stejný problém. Teď je malému 21 měsíců, nijak omezený není a že měl slehlé záhlaví už také nejde moc poznat. To se časem vyrovná, jak mu poroste hlavička. Nepomohlo nic jiného než cvičení, zabraňování otočení hlavičky na druhou stranu(např. podepřít látkovou plenou)a to , co již víš.
28.10.2006 19:58:45
Ahoj lidi. Mám téměř tříměsíčního chlapečka, který dává hlavičku stále na pravou stranu. Nejenom když spí. To co je nalevo, ho vůbec nezajímá, má pravděpodobně zkrácené svaly na krku a také už celkem znatelně zploštělou hlavičku. Cvičíme, dáváme mu podněty na levou stranu atd. Bojím se, aby nebyl v budoucnu nějak pohybově omezený. Máte někdo ze starších maminek podobnou zkušenost? Jak to dopadlo, kdy se to srovnalo? Co se vám nejlépe osvědčilo? díky.
Denisa,Milda-2roky
  • 
6.10.2006 12:41:01
Teda maminko,to je fakt dobrý.Zrovna ted řeším tento problém a jste dokonalá.Děkuji za tip.Denča a Milda
bubli+mateo
  • 
17.9.2006 19:52:58
Tomáši, Váš názor je jistě zajímavý, ale nechápu Vás a ni ostatní, proč tu řešíte, kdy má prcek ještě jezdit a kdy ne, když tu šlo v první řadě o laciný fusak. Už vidím, jak se sem pak bude někdo hrnout s dobrým nápadem, když se na něj sesypete jak vosy a hodnotíte jeho výchovné metody, místo jeho nápadu.
16.12.2005 15:42:04
No nevím, ale co se týče body tak ta mi přijdou velice praktická i pro větší děti, nosím je i já, aby mi netáhlo na záda a to rozhodně už nenosím pleny:)
 Příspěvky 110 z 85 [Dalších 75 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.