| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Zkušenosti s dulami

 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]
franciska
15.4.2012 10:21:17
http://terezaklozova.blog.idnes.cz/c/256118/Porodni-bitevni-pole.html
xy
  • 
21.11.2010 18:53:32
ti sy fakt kráva, co je ty do toho jestly pýše zpravňé čiesky, viplachni sy mozeg :)
Ladka
  • 
20.11.2005 11:07:59
Ahoj Lenko, mela bych prosbu, jestli by jsi mi mohla napsat kontakt na Tvoji dulu.adresa: foglad@post.cz.Byla bych Ti moc vdecna, poohlizim se po dule, nebo porodni asistence a tak za kazdy tip jsem rada.
Diky Ladka

Lenus
8.7.2005 16:30:26
Při našich přípravách na porod jsme se s mužem rozhodli pro přítomnost vlastní porodní asistentky u porodu. Především pro náš klid a pro zajištění určité pohody, případně odborné konzultace a komunikace s lékaři u porodu, kdybychom na to nestačili. Na webu dul jsme v našem regionu žádnou dulu nenašli. Shodou okolností jsme se však seznámili s vynikající paní čerstvě v důchodu, která celý život pracovala jako porodní asistentka přímo v porodnici, měla velice příjemný a přirozený přístup k věci, opřený o dlouhou praxi a navíc nám byla velmi sympatická po lidské stránce, což byla jedna z nejdůležitějších věcí při rozhodování. Působila na nás při několika schůzkách před porodem velice pohodově a to se pak ukázalo jako velmi příjemné i u samotného porodu.
Výhody z mojí zkušenosti - vlastní porodní asistentka je po celou dobu s vámi, pomáhá, podpírá, masíruje, myslím, že je podporou i pro partnera u porodu, který snadněji řeší a vidí, s čím pomoci a jak, asistentka vidí celý průběh porodu, hlavně zde jde o první dobu porodní (nemocniční asistentka musí odbíhat i k jiným porodům), zná dopředu vaše přání a když je pak třeba některých rozhodnutí (u nás např. propíchnutí plodové vody), nemusíte to složitě řešit, můžete jí důvěřovat.
Lenus
8.7.2005 16:25:20
Nás přišla dula na 2500Kč - 3 schůzky před porodem a porod a byly to výborně vydané peníze!
23.6.2005 0:28:15
Po prečítaných skúsenostiach rodičiek a zdravotníkov vidím prítomnosť duly pri pôrode ako prospešnú pre samotnú mamičku i zdravotnícky personál. Po mojich nie práve najlepších skúsenostiach s prvým pôrodom by som asi u svojho ďalšieho pôrodu dulu uvítala. Viete niekto poradiť kontakt na duly na Slovensku? Neviem, či to na Slovensku vôbec funguje. Ďakujem.
5.3.2005 17:46:12
Dobrý den Míšo,
teď jsem koukla na příspěvky a dovolím si odpovědět za Lenku. Takže e-mail na mě je:
andelicek.duly@seznam.cz
Když budeš chtít, klidně mi napiš mailík.
Jana - dula
26.2.2005 14:51:32
ahoj
pomoc duly stojí 1500-2000.zahrnuje porod,2schozky pYed a 2 po porodu.a byl to nádhernej porod.doporu
uju
michaela
  • 
17.1.2005 21:16:10
Prosiv te mohla by jsi mi Leni dat kontakt na tvou dulu Janu Vaskovou.Moc ti dekuji.Chtela bych vedet o nejake dule v Prerove a overene.Diky Misa
  • 
17.1.2005 21:12:40
Ahoj Lenko,
prosim te mohla by jsi mi dat na janu Vaskovou kontakt.Jeste tehotna nejsem,ale rada bych chtela dulu a jsem take z Prerova a jeste nikoho neznam kdo by rodil s dulou a taky,kdyz jsi s ni byla spokojena a je overena,byla bych ti mooooc vdecna diky Misa.
 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.