| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Která kojenecká voda je ta pravá?

 Příspěvky 110 z 54 [Dalších 44 >>]
ivo
  • 
3.8.2013 13:21:22
http://www.rozvozbalenevody.cz/cenik/voda-v-pet.htm
Tomík
27.8.2010 7:24:03
Čeveče, chápu že u Vás v Dalmácii máte kvalitní vody málo a proto si vezmete destilku ( tedy tento pojem znamená pouze čisté H2O, klidně ve smyslu osmoticky upravené vody ) a osolíte si ji. Je možné, že se takto dá přežít klidně rok ve vesmíru, ale já chci žít déle - mnohem déle. Spočítal sis kolik soli takle vypiješ? Ty že jsi doktor? Kde bereš vápník a hořčík? Kde máš nějaké neškodné mikroorganismi pro udržení přirozeného stavu bdělosti tvého organismu?
Domnívám se, že to sem nějakej dealer vodních filtrů připsal, aby si zvedl obrat.~q~
Co kdyby tu vodu pilo malé dítě? Do roka je po něm to ti garantuji.
- člověk není jen klubko spočítatelné chemie a i kdyby bylo, tak to rozhodně nemůžeš vměstnat do jednoho filtru.
Jsem zastáncem přirozené kvality, protože funguje fungovalal a fungovat bude. Také si od vody očekávám víc než H2O s kuchyňskou solí= NaCl a trocha jódu. Jsem asi dost náročny, když nedokáži přežít na 6-ti prvcích.
Očekávám také od potravin že nebudou dokonale sterilní, poněvadž bych rád svoji imunitu udržoval v přiměřeném stavu bdělosti.
A já lobuju za kojeneckou vodu jedno jakou, prostě přirozenou nijak neupravovanou podzemní vodu, která chutná a má alespoň trochu toho vápníku, hořčíku a ostatní škdolivo neškodlivé prvky a látky o kterých nic nevím a samozřejmě pár těch bakterií, neškodnejch a prťavejch ~:-D
Možná už mi nikdy neodpovíte pane Doktore, poněvadž už Vám selhali játra, protože z nich destilka osmotickým tlakem vytáhla všechny minerály, které v Dalmácii nepotřebují :))

čus lidi a bach na destilky ( nebo vodní filtry které nepotřebujete a akorát Vám z relativně kvalitní vody z kohoutku destilku ( ve smyslu pouze H2O ) udělají.

Tomík
Alex
  • 
3.4.2008 18:49:33
No taky žiji v Uk a voda možná dobrá je, ale ty měděný trubky ve kterých tu vodu vedou mi nejdou nějak do hlavy.
bla
  • 
10.9.2007 11:09:03
nechápu jak může být voda živá!!!!maximálně živá že jsou v ní bakterie!!!!!záření je perfektní věc...voda je zbavena všech nečistot
Daniela Wroblová
  • 
23.7.2007 7:25:53
Kojenecké vody bývají často, např. Horský pramen, ošetřeny UV zářením. Voda je již neživá, nemusíme se bát, že dítě dostane nějakou bakterii, která tady už existuje od nepaměti a dáme mu raději ozařovanou vodu. Toto ozařování se běžně používá u ovoce a sušených čajů. V mnoha zemích, kde se lidi nebojí fanaticky bakterií a ví, jak s vodou zacházet, je toto zakázané. V životě totiž jde o život a i voda musí být živá.... Svému ani cizímu dítěti bych tuto vodu nenalila!
karla nováková
  • 
13.4.2007 18:15:17
Protože jsme firma, nekupujeme vodu v supermarketech, nýbrž nám Fromin vodu vozil přímo ze svých skladů. Měli jsme ji často taky s mechem. Teď pijeme radši vodu z vodovodu. Pravda je ovšem, že bydlíme v Praze a tady je voda dobrá.
zuzvald+T 04/2006 a K 01/2011
30.12.2006 22:54:55
mno nevim.ted jsem se divala na oba kojenecke aquily a obsah sodiku je 18mg/l.
zuzka+tom04/06
  • 
30.12.2006 22:43:00
no nevim.ja jsem se ted mrkla na obal KOJENECKE aquily a obsah sodiku je 18...
zuzka+tom04/06
  • 
30.12.2006 22:42:21
no nevim.ja jsem se ted mrkla na obal KOJENECKE aquily a obsah sodiku je 18...
Pavlína+Leny
  • 
29.10.2006 20:29:35
Také jsem vyzkoušela několikeré kojenecké vody, např. Horský pramen (vychází pravda levně) nebo Toma mne také nepřesvědčily- objevoval se zmiňovaný kal a mapy na dně hrnce, ve kterém jsem vodu převářela. Musím říct, že nakonec jsem zůstala u klasické Dobré vody- přišlo mi, že po této vodě kal a mapy na dně nádob nenacházím.
 Příspěvky 110 z 54 [Dalších 44 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.