| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Zvláštní opatření

 Příspěvky 110 z 87 [Dalších 77 >>]
Ronja
  • 
15.3.2010 13:10:35
Jojojo!!! Moc pěkná reakce... "Jsem to já v krátký sukni"... Skvělý, trefný, břitký. Líbí.
Ronja
  • 
15.3.2010 13:10:26
Jojojo!!! Moc pěkná reakce... "Jsem to já v krátký sukni"... Skvělý, trefný, břitký. Líbí.
alena
  • 
3.10.2006 11:17:42
byla jsi nekdy za hranicemi pecivalska??
nedavno jsem sla na interview.. (slo o psani na stroji, na rychlost).. nemela jsem mit v praci kontakt s lidma, jen sedet v kamrdliku a psat 8 hodin. prisla jsem dobre oblecena, nikoliv vsak v saku a kalhotech.. byla jsem nejrychlejsi, ale skoro me kvuli mymu obleceni nevzali!.. pokud ses oblecena jak buran, tak bohuzel te neberou i kdybys nevim co. ja mela stesti ze ty ostatni byli extreme pomali! jinak bych dneska nemela jak se uzivit!
27.9.2004 17:16:42
Myslím si,že při reprezentaci firmy hraje vzhled podstatně důležitou roli.Ale šanci mají dostávat i na konkurzu o zaměstnání hlavně lidi spolehlivý a se znalostma.Ikdyž pokud je slečna ,nebo ona to vlastně nemusí být jenom slečna, ale všeobecně. Když působí člověk na lidi simpaticky je to vždycky plus. Pokud ovšem tomu zaměsnavateli nejde už od začátku o něco jiného ..(NIC PROTI VÁM)
Martin
  • 
8.8.2004 22:16:25
Jse vysoce postavený manager u zahraniční firmy a vybírám si taky krásný spolupracovnice. Je to normální. No a?
11.2.2004 19:28:17
Mě teda málokdo někdy obtěžuje, když opomíjím nějaké pochvalné pokřiky na ulici. A když jsem zjišťovala proč, tak mi říkali, že vypadám hrozně přísně a namyšleně, tak se mě bojí :-))))))
11.2.2004 19:04:48
MMCH Petro, když TY nemáš chlípné myšlenky při pohledu na chlapi, proč předpokládáš, že ONI je mají? Já možná problémy nemám, protože NIC TAKOVÉHO nepředpokládám. A když mě někdo obt+ěžuje, umím ho usadit. Pravda ale je i to, že já zbytečně neprovokuju - což ale dle mého není ani tak v tom, co si vezmu na sebe (za bezdětna jsme jezdívali k moři a s oblibou chodili na nudipláže ;o) ), ale jak se chovám.

S.
11.2.2004 18:54:50
Nechodím :o) Manžel by rád, abych chodila, já se snažím najít kompromis mezi mými a manželovými představami, ale mám pocit, že to není ono, že je z toho takové to "ani ryba, ani rak" :o(

S.
Sylva
  • 
11.2.2004 18:50:31
My jsme nezačaly :-)
Jinak díky za oživení debaty ohledně feminismu.
Petra Halámková
11.2.2004 18:44:05
Sylvie, tak to mě těší, že máš svůj obličej. Sice mne zaráží, že chodíš po ulici s odhaleným bříškem a nohama, no budiž, beru i to, že ti nevadí odrážet řeči a že ti nevadí, že na tebe koukají, a když tedy chceš, tak ti popíšu své myšlenky při pohledu na mužské dnešní doby. Budeš ale zklamaná, nic chlípného to není. Kde jsou ty časy charakterů a přirozených autorit, muži nyní sklouzli k hecování sportovců, nejlépe teoretickému, nejvíce je rozveselí gól v brance nebo pivo na stole, plná portmonka a sprostý časopis. Loučím se, nebavíte mě.
 Příspěvky 110 z 87 [Dalších 77 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.