| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Zákaz mobilů ve Francii funguje! Žáci začínají normálně komunikovat.

 Příspěvky 16 z 6 
9.11.2018 9:17:52
Nevím jak dejme tomu děti 2. stupně, já mám dvě děti, jedno je v první třídě (telefon nemá) a druhé ve čtvrté. Telefony mít ve třídě nesmí, nebo je musí mít vypnuté. Nevím o tom, že by děti ve třídě trávily čas na telefonu....
9.11.2018 9:17:21
Nevím jak dejme tomu děti 2. stupně, já mám dvě děti, jedno je v první třídě (telefon nemá) a druhé ve čtvrté. Telefony mít ve třídě nesmí, nebo je musí mít vypnuté. Nevím o tom, že by děti ve třídě trávily čas na telefonu....
Bobo
  • 
8.11.2018 12:05:03
Mýlíte se, pokud mohou žáci po dobu výuky používat mobil, nesoustředí se potom na výuku. Mnohé mají již v raném věku neurotické potíže. Těkavost, kompulzivní chování, nedokáží udržet pozornost... Mobily do škol nepatří.
Markéta
8.11.2018 6:10:04
V soucasne dobe je mobil naprosto beznou soucasti zivota, at se nam to libi nebo ne. A bude to tak i nadale. Zakazat jeho uzivani ve skole mi nepripada jako dobry napad, jen to skolstvi jeste vic odtrhne od reality. Jestli je cilem zakazu zamezit nataceni pri vyucovani, staci zakazat toto a tvrde postihovat poruseni.
Bobo
  • 
8.11.2018 0:41:59
Vyrostla nám nová generace neurotiků. Bravo. Dřív jsme se poměřovali podle značek jeansů, dnes je měřítkem sociálního statusu značka a výbava mobilů. S obavami sleduji, kolik řidičů za jízdy telefonuje. Vím, že to moc našich občanů "neřeší", ale pokud vám takový de..l či krá.a zruší auto nebo někoho vážně zraní či zabije...
Eva
  • 
7.11.2018 10:50:28
Plne s tim souhlasim, melo by se to zavest i u nas.
 Příspěvky 16 z 6 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.