| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Drsný trest? Maminka odebrala své dceři všechny věci.

 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]
Bobo
  • 
27.6.2018 21:57:01
Fracek není nechutný výraz. Jde o nevychované, rozmazlení dítě. Příměr v kontextu napsaného sedí. Mám Mgr. et Mgr.
Lenka333
  • 
27.6.2018 19:17:11
Jistě, že to je nadávka. Bc. a vy? A jak to souvisí s tématem diskuse? Chcete si na tom ověřit, jak špatně jste na tom s chápáním jistých velice nechutných výrazů?
Bobo
  • 
27.6.2018 17:19:17
Ne fracek není nadávka. Je to těžké pochopit, viďte? Mohu se zeptat na vaše dosažené vzdělání?
Lenka333
  • 
27.6.2018 15:50:02
No jasně, "fracek" vůůůůbec neni nadávka. A teď tu o karkulce prosím
Bobo
  • 
27.6.2018 15:30:25
Nešlo o nadávku, Vaše schopnost analýzy je podprůměrná. Pro společnost budete mít jen malou hodnotu.
Lenka333
  • 
26.6.2018 23:41:00
A ještě to má tak blbou paměť že si asi vůbec nepamatuje, že mi to začalo nadávat jako první, ty jedna "akce a reakce"

"Vás asi nikdo neměl rád. Vy budete svým rodičům opravdu oporou. Pane Bože, děkuji tisíckrát, že podobné fracky ve svém nejbližším okolí nemám."
bobo
Bobo
  • 
26.6.2018 21:44:08
Zákon akce a reakce. Obecně platí. Kdo na mne po zlém, já rovněž. Stejně jako v životě. Dovedu si sjednat respekt. Netykám žádné cizí osobě, i podřízeným v zaměstnání vykám. Burani to možná nepochopí, ale ctím tradice.
Lenka333
  • 
26.6.2018 18:10:20
Měla jsem za to, že jsme na internetu. Ale jestli jste nějaká partička dámiček s frňáčkem nahoru, který chtěj aby se jim vykalo, tak to potom pardon.

"Když už mně pipko tykáš, tak se jdi vyblít (nauč se alespoň správně volit slova). Stejně si jistě obézní jako rypouš sloní, tak to máš z toho, čím se běžně krmíš."

Aha, takže mám zřejmě vykat někomu, kdo se vyjadřuje jako tady bobo jo?
Bobo
  • 
26.6.2018 15:13:50
Když už mně pipko tykáš, tak se jdi vyblít (nauč se alespoň správně volit slova). Stejně si jistě obézní jako rypouš sloní, tak to máš z toho, čím se běžně krmíš.
atisa
26.6.2018 14:18:40
Tak za prvé, nevšimla jsem si, že by Vám pán nabídl tykání.A za druhé- podporuje za prvé~7~ i Vaši odpověď-u Vás je již na takové tresty hodně pozdě...aneb škoda rány, která padne vedle
 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.