| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Maminka chtěla nakojit dítě v muzeu. Jak to dopadlo?

 Příspěvky 110 z 30 [Dalších 20 >>]
15.8.2017 22:59:06
A?
15.8.2017 22:58:03
Kazdy, kdo se ozve, nemusi byt nutne netolerantni hnup, ale ty evidentne jsi. ~j~
15.8.2017 22:53:58
Ja jsem treba rocni dite kojila na uspani a spici odkladala do kocarku. Pak jsem si mohla treba v klidu doprohlednout vystavu.

Predpokladam, ze v muzeu je jist zakazane, kojit ne.
ruže červena
15.8.2017 21:35:42
Tak já kojila 3měsíce a to se dalo vydržet
15.8.2017 18:43:40
Jenže to pak nemůžeš nikam ven na delší dobu... To je vcelku nešikovný.
ruže červena
14.8.2017 14:21:57
Podle mě at si každý kojí,nebo dělá co chce záleží jenom na tom člověku,ale když jsem kojila já tak to pro mě bylo naše malé soukromí a chtěla jsem být s miminem sama.na veřejnosti jsem nikdy nekojila.
14.8.2017 13:08:37
To ale nemá se slušností vůbec nic společnýho. Na nakrmení dítěte nic neslušnýho není. To by totiž pak muselo bejt neslušný i nakrmit ho z flašky.
jentak
  • 
14.8.2017 13:06:26
milá paní Zuzko, já tady s Vámi nechci slovíčkařit :-(.. hold máme každá jiný názor.. já nepovažuju kojení na veřejnosti za předvádění se, myslím si, že každá rozumná žena, která na veřejnosti kojí, se chová zdrženlivě a neodhalí prostě prsa ven, šikovná kojící podprsenka to ani neumožní :-).. a není podle mě proto neslušná exhibicionistka.. přeju Vám tedy, ať kojících maminek potkáte na veřejnosti co nejméně a ať se Vám v životě daří..
Zuzkaa
  • 
14.8.2017 11:07:20
Od kdy je třeba se na veřejnosti předvádět? Hele jaká já jsem super matka, já kojím v muzeu/při proslovu v parlamentu/na koncertě... Přece nebudu sedět doma s miminem jako nějaká zaprděná nána, já jsem přece moderní matka a všichni na mne přece musejí brát ohled. Kdo se ozve, je netolerantní hňup.
jentak
  • 
14.8.2017 9:30:20
... a odkdy je neslušné kojit dítě na veřejnosti? To je mi novina.. mám 12-letého syna a taky jsem ho kojila na veřejnosti, třeba v restauraci.. a moje sestra má 9-měsíční dítě a taky kojí na veřejnosti.. to máme sedět zavřené doma, jen aby to někoho nepohoršovalo? Slušné chování s tím nemá nic společného, jde o toleranci.. pletete jabka s hruškama.. a dále no comment :-)
 Příspěvky 110 z 30 [Dalších 20 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.