| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mladí bydlí u rodičů hlavně kvůli financím a obavám ze ztráty pohodlí

 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]
Analfabeta
  • 
13.9.2015 11:17:12
Ale jo, jde o to vytvořit to "správné veřejné mínění". A to je dost velký tlak.

Jéžiš, mně stačí, jak nás teď masírují všechna média, že máme ze všech sil pomáhat uprchlíkům, dostáváme masáž, jak Západ naše lidi od 50.let kladně příjmal (i když to taky nebyla vždycky pravda, ale pro masáž se to hodí) a taky jde o to vytvořit tlak proti těm, co za tím vidí dost velké nebezpečí střetu různých kultur. Už jen při vědomí, co tady budou dělat uprchlíci, kteří bydlí někde v parku pod stanem, v zimě, až bude -20. Ono být nemusí, ale občas se to v těchto končinách prostě stává. Zvláště pak, když vím, že při poklesu teplot na 18 stupňů se lidi z teplých oblastí oblékají do bund a je jim zima.
Analfabeta
  • 
13.9.2015 11:12:12
Dobře, mají 5-6, ale i víc dětí a ZAČÍNAJÍ s nimi v 15-16 letech. Asi jsem se poněkud nepřesně vyjádřila, lidem kolem mě to jasné.
Šuplík
12.9.2015 21:29:03
milado, je to smutné, ale některé děti se samy živí a samy bydlí již před maturitou~d~

jinak k tématu drahého spolubydlení. měla jsem studentku, odešla od rodiny před maturitou. měla s kamarády pronajatý byt za 10 000 i se službami, bydlelo jich tam 5 - dva páry a ona, třípokoják panelák v původním stavu 80.let, na sídlišti, u metra. platila 2000 kč (od ní chtěla rodina, aby od 18ti let přispívala do rozpočtu 5000 měsíčně - mimo jiné problémy), to mi připadá celkem OK. ~d~
Milada.
12.9.2015 8:12:46
Baro,

ja jasne pisu, ze to rozpeti je nesmysl. Dvacetilety muze byt pred maturitou. Mam ho vyhodit z domu, aby sel bydlet se spoluzakama, kterym je osmnact? Nebo s kym? JSOU pred maturitou.

Ja chapu, ze Ty jsi po maturite odesla, ale oni jsou PRED maturitou. Pokud chce nekdo psat o nejakem rozpeti, at to nepise na roky, nebo at si nejprve poradne zjisti, kdy se dneska maturuje. U meho potomka to bude tak ctvrtina tridy prave ve 20.
jentakj
11.9.2015 12:48:36
To myslím že nezvládnou ani v afrických kmenech, kde mají děti hodně brzy.
Líza
11.9.2015 11:42:53
Analfabeto, nějak ti nejdou počty. V 15 letech 6 dětí?
Analfabeta
  • 
11.9.2015 10:47:39
Stát podporuje lemply a nemakačenka. Jak je možné, že lidi, co nikdy nepracovali, mají větší příjem než dva lidi s minimální mzdou? Jak je možné, že lidi, co nepracují, mají klidně 6 dětí už v 15-16 letech, zatímco dva pracující s minimálkou se ve 30 letech věku rozhodují, že by se teda možná pořídili to první dítě? Je mi z tohto státu na blití. Ale třeba je to tím, že jsem nesprávného odstínu pleti.
jentakj
11.9.2015 7:52:13
Že by se někdo ženil, vdával a rodil děti podle masírky "státu"? No to teda~d~
Dana
11.9.2015 7:40:30
Těch neschopných je, bohužel, v našem státě dost a nejen studentů. Mnoho mladých i pracujících má tak nízké platy, že na hypotéku nedosáhnou nebo by jim po zaplacení skoro nic nezbylo. To samé platí o nájemních bytech. Když bydlí s rodiči, mají jen jeden nájem dohromady. Tito mladí se nežení a nevdávají a děti také neplánují. To se samozřejmě státu nelíbí, tak proto ta masáž.
katka+synek2007
10.9.2015 23:10:42
Aha, asi jsem naiva~x~, měla jsem mamahotel ~w~ a pak se rovnou vdala.
 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.