| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Američané si oblíbili utrazvukové večírky

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 31 [Dalších 11 >>]
13.12.2013 20:16:08
Dekuji, Killi.


Deniso! V Americe zije 313 milionu lidi. Kolik, ze je tech firem, co pujcuji ultrazvuky? Nejaka v Arkansasu, par v Kalifornii a na Floride. A kolik lidi si z toho pujceneho ultrazvuku udela vecirek? Na netu je jich par. Na 313 milionu obyvatel. A nazev clanku: Americane si oblibili ultrazvukove vecirky. Hm. A ty jsi napsala: Presne tak. Amici uz fakt nevedi co roupama. To mi jako zevseobecnovani prijde.

Jeste vam musim rict, ze jsem nepotkala americana, ktery by se spatne vyjadril o cesich/slovacich. A ze uz jsem potkala hromadu amiku, co byli v Praze! (pracovala jsem v bance za prepazkou, takze se mi kazdy rad pochlubil). Asi 5 se jich vyjadrilo o nelibe vuni v dopravnich prostredcich. To bylo vse. Kdyz procitam obcas ceske diskuse, nestacim se divit, kolik maji cesi nenavisti vuci americanum. A pak me prevapi, ze kdyz se chystam ja (nebo nekdo z mych znamych) do Cech, kolik mam pozadavku, abych dovezla levne americke zbozi (Iphony apod.). Hm.
Hilly.
13.12.2013 14:39:46
~t~
Klarisanek
13.12.2013 11:41:42
"Den po dni s mou fazolkou" ~t~~t~~t~ Presne tak, lidi jsou blby bez ohledu na narod, ale rekla bych ze v Americe jsou proste daleko vice vynalezavi v tom, jak tahat z lidi penize. A cely svet se v tom pak shlizi a honem to okoukava. Marketingove tahy jim jdou znamenite, hlavne jak to prodat lidem. Dojata brzorodicka si mysli, jak ma skvele kamosky, co ji daly tak uzasne darky, ale pritom je to jen o tom, co mela uvedeno v pocitaci prislusneho obchodniho domu na svem listu prani a tudiz ony to "musely" vybrat a koupit.
13.12.2013 9:40:24
tady na Moravě jsem tyhle párty taky zažila, je to cca 4 roky zpět, podrobnosti ale neznám
jentak
  • 
13.12.2013 9:23:56
Ráchel - a to já zase chápu, mám to totiž stejně - jsem pověrčivá. Takže doma jsem nesměla mít nic na mimino dřív, než se narodilo.
Jednou jsem to porušila a dítě se nenarodilo - já vím, shoda náhod, ale jeden nikdy neví.~d~
jentak
  • 
13.12.2013 9:21:02
Já věřím, že když budou ultrazvuky v ČR dostupný, budou některý maminy na ultrazvuku od rána do večera a sezvou kamarády a kamarádky a ještě to hodí na internet s názevem jako - den po dni s mou fazolkou - apod.
Lidi jsou debilní bez ohledu na národnost a pohlaví.
Ale v tomto případě říkám - nedráždi hada bosou nohou, nemuselo by se to vyplatit.
Jana, školkáč a školák
  • 
13.12.2013 8:37:09
"Víte, ono je to tak, že Češi mají ve zvyku už od pradávna líčit život v jiné zemi podle toho, co slyšeli či podle toho, co tam zahlédli při týdenním pobytu. "

Ano, a ostatní národy líčí život v jiné zemi pouze na základě minimálně ročního nepřetržitého pobytu ~t~ ~t~ ~t~
Ráchel, 3 děti
13.12.2013 8:05:09
Deniso, tomu se říká rozdílnost kultur. mně zas přišla praštěná hysterie mýho otce, když mi matka chtěla koupit přebalovák dřív, než se dítě narodilo
Klarisanek
13.12.2013 7:59:51
Ja nevim proc si nekdo mysli, ze se tu zevseobecnuje? Proste nekdo napsal clanek o tom, ze takoveto vecirky v USA existuji, jsou k tomu dukazy ve forme videi z domacnosti, existence firem co pujcuje UTZ pristroje domu apod. A rika tim snad nekdo, ze to dela kazdy American? Tak jako rika nekdo, ze kazdy American je tlusty a kazdy American susi kocku v MWT?
.kili.
13.12.2013 7:44:03
" jsem si vsimla, jak moc ztloustly ceske deti, za to taky urcite muze USA. "

Náš vzor :-)) A taky za ty PC :-))
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 31 [Dalších 11 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.