| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Břišní svaly

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 31 [Dalších 11 >>]
  • 
22.6.2007 11:43:14
Dobrý den, měla bych dotaz, kamaradka prisla a vejcovod a vajecni.. Co to znamena? nebude moct mit deti? je z toho hotova a ja bych rada vedela vic.. Dekuji moc.. S pozdravem M.K
  • 
21.6.2007 9:55:56
Vazena pani doktorko,

zajimalo by me co znamena, kdyz doktor stanovi, ze tehotenstvi je o 2 tydny mladsi.
Posledni menstruaci jsem mela 3.5. a na UTZ z 18.6. mi doktor sdelil ze je tehu o 2 tydny mladsi a vzhledem ke spineni, ktere jsem mela 3 dny dava sanci na dobry konec 50:50.
Je to kvuli spineni, nebo ze by se mohlo jednat o odchylky ve vyvoji miminka? Kdy byste doporucila dalsi kontrolu a kdy se pozna zda se miminko vyviji jak ma? Jeste 14.5. jsem byla na UTZ u doktora kvuli kontrole endometricke cysty a to mi sdelil ze jsem pred ovulaci. Otehotnela jsem tedy nejspise az po tomto datu - nema to tedy vliv na vypocet stari tehotenstvi a tudiz by velikost zarodku odpovidala? Dekuji vam za odpoved.
  • 
10.5.2007 17:12:59
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na ovolaci.Je možné že nenám vůbec ovulaci???už půl roku skouším ovulační testy a nic.Jsou na to nějaké léky,které by to srovnali,a které by mi prodali v lékárně???Odepište prosím.Petra
  • 
20.4.2007 13:26:12
Dobrý den, chtěla sem se zeptat sem asi ve 26 týdnu těhotenství a často mě píchá v rodidlech. pohyby cítím normálně.a ještě se mi občas objevuje ¨bolest píchání v levé části podbřišku nebo po celém.poradíte mi jestli se toho mám nebo nemám obavát?
  • 
26.3.2007 18:22:33
Dobry den, moje otazka se sem prilis nehodi, ale i presto rada bych vedela, jestli je pri zapsani do rodneho listu ditete treba souhlas otce ditete. A co vsechno je k tomu potreba. Jsem ve ctvrtem mesici tehotenstvi a zustali jsme sami. Dekuji za odpoved.
  • 
1.9.2006 9:10:23
Dobry den mam takovy dotaz zacinam paty mesic tehotenstvi a mam prujem.Rika se ze se vetsinou trpi na zacpu ja to mam od zacatku tehotenstvi opacne mam prujmovitou stolici. za den jdu tak dvakrat. je to normalni. nikde jsem se o tom nedocetla mam strch o miminko aby mu to nejak neublizovalo. DEKUJI MOC ZA VASI ODPOVED
  • 
13.3.2006 13:17:49
Přeji dobrý den,
mám dotaz - objevil se mi opar na hýždích, jsem teď v 23tt těhotenství a chtěla jsem se zeptat jak moc je opar v těhotenství nebezpečný pro miminko. Tento opar se mi objevoval i před těhotenstvím. Léčím jej vitamínem B-komplex a bezlepkovou dietou. 5 měsíců jsem měla klid a teď se mi znovu objevil.Je nějaké riziko pro vývoj miminka?
Děkuji za odpověď.
  • 
28.5.2005 18:42:06
Dobry den,
Mam taky problem s mojou priatelkou a potrebovali by sme poradit.
Pri ohlavnom styku sme nedavali pozor a....
nechcely by sme aby otehotnela co mame preto spravit .??som pocul ze su nato aj nejake tabletky alebo take nieco...
inak brala antikonceciu ale mala mat menstruaciu tak ich par dni prednou vysadila....styk sme mali 5 dni po mensturacii styk sme mali 27.5,aka je pravdepodobnost ze otehotnie,??
Ďakujem za skoru odpoved..
inak ja 17 ona 16
  • 
5.4.2005 9:34:16
Je mi 14 a vyspala jsem se se svym klukem jemu je 15 a pri sexu nam praskla ochrana nevim co mam delat,prosim poradte co mam delat.Mam si koupit tehotensky test ,pomuze to?Jaka je pravdepodobnost ze jsem tehotna kdyz jsem mela menstruaci
  • 
11.11.2004 11:58:40
zajímalo by mě a dovoluji si tak poprosit o informaci, zda každodenní pohlavní styk v průběhu celého měsíce může zabránit otěhotnění. Někde jsem slyšela, že spermie pak nejsou dostatečně kvalitní a schopné oplodnění. Moc děkuji za odpověď. Ještě bych ráda věděla, pokud dojde k oplodnění, za jakou dobu se objevují první příznaky těhotenství.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 31 [Dalších 11 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.