| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ve školce se dítě začíná učit žít ve skupině

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 32 [Dalších 12 >>]
Vera
  • 
23.1.2012 11:16:05
Houby milá zlatá,já v té školce učím.Co se děje ve školce stěží posoudí někdo,kdo v šatně školky pobude asi 10 minut denně.
susu
  • 
23.1.2012 11:11:10
No jo, ty čteš zrávy české školní inspekce a dětio do školky nechodí. Naše děti do školky chodí, takže co víme, víme prakticky.
Vera
  • 
20.1.2012 22:08:47
Až budeš chtít příště někoho kritizovat,tak si nejdříve zjisti skutečnost.Vím dobře o čem mluvím.Přečti si například výroční zprávu České školní inspekce.Absolutně jsi mimo obor,takže mluvíš o něčem čemu nerozumíš.
susu
  • 
14.1.2012 19:21:05
Blbost. Dcera rozuměla všem písničkám ve školce a nic složitého, čemu by dítě nerozumělo tam ani nebylo. A ano, děti občas některým slovům nerozumí, to se stane, je normální to vysvětlit.
14.1.2012 16:23:27
Bohužel, pokud si vzpomínám, bylo školka opravdu očistec a nuda, naštěstí jsem tam chodila jen krátce.
Některé děti jsou možná ve školce spokojené, pro mě to ale nebylo.
Vera
  • 
14.1.2012 12:12:54
Školka,kterou popisuju je tvrdá realita.Mimo rozhodně nejsem.Kolik dětí se ve školce učí zpívat písničku a přitom neznají význam jednotlivých slov.Neustále a hromadně papouškují nesmysly.Děti dnes nedokáží pojmenovat ani používat běžné věci.
13.1.2012 19:43:57
duševní mrzačení? ~e~

já nevím, jak u vás, ale u nás se žádné horory, jaké popisuješ, a tudíž ani žádné mrzačení nekonají.

Za mrzačení pokládám spíš implantovat dětem představu, že svět je zlý a jen maminka to s nimi bude vždycky myslet dobře. ~;)~3~
Barča
  • 
13.1.2012 18:58:47
Tady je někdo chytrý jak rádio Jerevan. Upřímně řečeno, neznám ve svém okolí nikoho, kdo by měl dvě práce, natož tři. Naše školka je otevřena od 6.30-17.00 a největší nával je ráno po 8 a odpoledne v 16 - což moc nechápu, všichni si stěžují jak nestíhají z práce pro dítě nebo naopak do práce kvůli školce - a přitom o prodloužené hodiny není prakticky zájem. Hodně dětí také odchází po obědě. Přijde mi, že se v dnešní době akorát vše nafukuje a dramatizuje, jaksi si v tom jako národ libujeme. S našimi učitelkami bych pohovořila ráda, ale není zájem z jejich strany, ve školce veliká anonymita (9 tříd, stálé učitelky jsou jen 6 hodin a pak se u dětí různě střídají nebo jsou děti přesunovány do jiných tříd, takže se málokdy potkám synovu "kmenovou" učitelkou). A mám obavy, že ta společná jídla v rodinách nebyla tak žhavá ani za komunistů - je to spíš z lenosti. Každý večer sedne k telce a namaže si chleba, je to o zvycích v rodině, o ničem jiném.
madelaine
13.1.2012 17:25:49
Žít v souladu se společností je norma (= dle běžných norem lidského chování).
Žít mimo společnost není norma, ale není to ani patalogie, je to alternativa, to by možná stačilo si uvědomit.
Vera
  • 
13.1.2012 16:35:49
No, žiju ve větší realitě než ty.Je vidět,že ty znáš pouze kolektivní výchovu a nic jiného si nezažila.Takže v tom duševním mrzačení žiješ a považuješ to za normální.Pak se nedivím,že ty své zkreslené představy obhajuješ.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 32 [Dalších 12 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.