| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Neobyčejné hrátky s obyčejnými věcmi 5: Když objeví balík vlhčených ubrousků…

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 41 [Dalších 21 >>]
15.9.2010 7:38:40
¨Souhlasím s vámi. My kupujeme v dmku babylove a při využití zákaznických kuponků babybonus mě balení vychází na 15,-
Irena2
14.9.2010 22:39:18
Tak jsem si ze zvědavosti přečetla ještě o hrnečku a o vysavači.. Jako jo, no- je celkem zábavné sledovat děti při zkoumání "novinek". Konkrétně u ubrousků mě bavilo, když je malá poprvé objevila a snad půl hodiny vytahovala. Horší byla půlhodina, kdy jsem to uklízela zpátky.:-) Ale ty básničky nejsou tak extra, autorko, neuražte se, ale já na Vašem místě bych je nepublikovala. Na druhou stranu- to, co tu píšou ostatní (myslím básničky) jsou v podobném duchu, ale zábavné.
lola + dcerka
  • 
14.9.2010 20:10:06
Drahé? Já kupuju Pampers sensitiv a ve větším balení vychází cena dobrá ..ne že bych je své malé dávala pojídat, ale určitě mi nepřijdou drahé !!!!
JaninaH
14.9.2010 18:07:08
Tohle je taky skvělé ~g~
J.
Pawlla
14.9.2010 17:31:56
Magráta a Janina~t~~t~~t~~R^
14.9.2010 17:26:53
Janino, tak ty jsi opravdu talent. Překonalas mé verše mnohonásobně, fakt bomba ~t~

Kuchyňský nůž, to je hračka,
bude u nás prima rvačka.
Kámoše si pozvu k nám,
ostré nože jim rozdám.
Uděláme píchy, píchy,
řežeme se přitom smíchy.
Máma volá záchranku
nemá smysl pro srandu ~2~
14.9.2010 12:10:28
no kdybych měla zareagovat jako většina přizpívajících: PROBOHA LETÁKY? kolik lidí kde to ošmatlá, co takhle penízky, ty hezky cinkají, nebo klíče...a nejlépe ještě v MHD...asi thle diskuzi ubrousky vs. noviny ukončíme. Moje mala nebude trhat noviny a vy vašemu dítěti nedávejte ubrousky. Úplně jednoduché...hezký den
Jíťa
  • 
14.9.2010 9:31:22
Proč? Je v nich spousta obrázků. A vůbec nejlepší jsou letáky, tam jsou obrázky známých věcí.
Jíťa
  • 
14.9.2010 9:28:39
Já též, ale u podstatně staršího dítěte. Třeba mu jeden věnuju, aby pomohlo mamince a utřelo prach....
Jíťa
  • 
14.9.2010 9:24:54
Tak ta je fakt super.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 41 [Dalších 21 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.