| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku BYL... a stále JE i NENÍ …. bojuje o svůj život

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 215 [Dalších 195 >>]
5.9.2010 15:15:50
Rozumím tomu,asi to nebylo vhodné.Já bych byla na místě maminky tak zoufalá,že bych ani takový článek na Rodinu nebyla schopna napsat.Možná ho ona sama ani nepsala.Když se ponořím do těchto emocí,máš pravdu.Myslela jsem spíš na ty zdravé.Tohle se může stát komukoli z nás.Bolest je pak o to šílenější,že nemáme peníze.To jsem tím vlastně chtěla říct.
štěpánkaa
5.9.2010 14:46:18
jo, to je fakt.
Pawlla
5.9.2010 14:36:21
Štěpánko,je to necitlivé stejně jako příspěvek Tragiky,prostě tohle už se stalo a posílat nešťastné mamince příspěvky typu,"proč pořádáte sbírku? a proč jste ho nepojistili?"mi příjde hrozné.
Pawlla
5.9.2010 14:33:58
Takže teď,když už to chlapci nepomůže,raději mlčet.
štěpánkaa
5.9.2010 13:11:40
Pawlo, v kontextu toho článku asi nebyl ten Myss příspěvek nejvhodnější. Ale jinak má pravdu. Já navíc pojistky beru tak, že když se pojistím, jakoby zajistím, že se nic nestane (jako když nosím deštník i když svítí sluníčko, jak ho jednou zapomenu, promoknu někde na kost)~3~~3~~3~
5.9.2010 12:43:25
takže raděj sbírka?
Jana
  • 
5.9.2010 8:07:16
stěžovat si stěžovat a stěžovat. co jiného. :-(
5.9.2010 7:17:53
reportáž byla i v televizi.Všichni,co máme děti jsme se otřepali hrůzou,co kdyby se to stalo tomu našemu...Trhání mandlí je častá operace.Není banální,je nebezpečná jako každá jiná,jen možná častější.Pojistěte děti,je tolik možností!!Všichni dětem chceme spořit a na pojistce zároveň i spoříte.Pak nemusíte zakládat sbírky,když vás potká taková hrůza,máte aspoň na nutnou léčbu,pomůcky atd.Nejsem pojišťovačka,proto nevím,jak vás přesvědčit a ani nebudu uvádět,kde je to nejlepší,protože to nevím.Jsem jen překvapena,že tak málo rodičů tohle ví.Každý má pro děti stavebko,ale spoření ,kde mám zárověň i krytí různých úrazů,nemocí,pobytu v nemocnici ap.,to mnoho lidí nemá.Pojistit se dá i klíšťová encefalitida,prostě,co chcete a peníze se vám přitom na pojistce množí.
4.9.2010 21:50:23
takové by fakt jeden pohledal ~l~
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 215 [Dalších 195 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.