| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Maturitní ples

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 39 [Dalších 19 >>]
18.3.2010 20:59:05
Binturong,
ale mně je to víceméně fuk, jen jsem slovně okomentovala jeho výkon a přístup ke vzdělávání, ovšem na druhé straně, co od něj můžu čekat, je synem svých rodičů. ~;)
Liškodlak
18.3.2010 20:17:59
Mně říkala moje mamka: Budeš hovnometařkou!!! ~t~
Liškodlak
18.3.2010 20:16:02
Mně vždycky mamka říkala: Budeš hovnometařkou!!! ~t~
Teraza Horáková
18.3.2010 20:00:34
Děkuji, opět jsem se bavila jako nikdy, umíte dát realitně poetický nádech. Moc pěkné.
Binturongg
18.3.2010 19:55:52
Monty klid. Než dospěje, ručně už nikdo psát nebude ~t~
A propos - má sestra je dyslektik, dysgrafik, dysortografik, ještě v 5. třídě občas psala zrcadlově celá slova a teď se čtením a psaním živí - má červený diplom z literární akademie. Dlužno však říct, že za ní teda matka s bičem stála ~t~
18.3.2010 18:12:31
Marie,
poznámku k jeho úkolům snad mít můžu, ale jak je dělá je fakt jeho věc. Stát za ním s bičem nebudu. ~;)
stará Marie
18.3.2010 17:36:27
Ale Monty, jaktože ses "neudržela", když je ti to fuk? ~d~ jak jsi psala v diskuzi o důležitosti vzdělání dětí: "Je mi to celkem fuk, ať si dělá co chce. Může mi být líto, že je chytrej a bude kopat kanály, ale když přitom bude spokojenej, ať si je kope s písní na rtech."

No možná se v průběhu let se svou kopáčskou kariérou sžije, a ta píseň mu místo pláče na rty chutě skočí ~:-D
štěpánka
  • 
18.3.2010 16:30:19
No, Monty,
nechci ti brát iluze paní učitelka spíš než překlad od lékárníka napíše - NEPŘEČTU, NEHODNOTÍM jako to dělám já.~;)~;)~;)

Jinak já doufám, že mí kluci se mnou nebudou chtít tančit, neboť to neumím.~Rv~Rv~Rv
18.3.2010 15:42:11
...vyloženě vidím paní učitelku, jak si nechává jeho diktáty ve vyšších třídách přeložit od lékárníka. ~;)
Na druhý straně, po mně taky nikdo nic nepřečte, když vyloženě NECHCI, aby to přečetl. ~t~
18.3.2010 15:40:58
Binturong,
zajímavý nápad, zkusím to.
Ovšem podle toho, v jakém stavu mi předkládá k podpisu úkoly ze psaní by snad spíš měl chtít bejt doktor. ~;)
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 39 [Dalších 19 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.