| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Diagnóza za všechny drobné

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 69 [Dalších 49 >>]
Iveta
  • 
1.9.2009 11:17:02
Já také. Malému hned ručky umyji a kočky jsou v bytě a na vše očkované. I když kočky mám ráda, zdraví malého je nejdůležitější. Když jsou v kontaktu jsem u toho. Jinak k sobě nemají přístup.
nozilu
1.9.2009 11:15:54
Musím s Vámi souhlasit. Když se mi narodil druhý syn, měli jsme kocoura. Vždycky, když jsem nechala syna spát venku v kočárku, lehl si k němu, ale vždy na nožičky, nikdy ne na hrudník. chodila jsem ho pozorovat a jakmile kocour seskočil, věděla jsem, že se malý budí. Nikdy mu neublížil a nechal se klidně tahat za ocas.
  • 
1.9.2009 11:09:31
A jak s těmi špatnámi zkušenostmi proboha souvisí ta kočka??? Kocou se sám vykastrovat nedá a zvíře si samo záchod nevyčistí, stejně tak se samo neodbleší!

Za to proboha nemůžou kočky ale ta nezodpovědná ho.... co si je pořádila aniž by se o ně starala! Proč ze špatnosti lidí vinit kočku???

Jinak sama jsem vyrůstala na vesnici doslova mezi zvířectvem a alergie se mi objevili až po několika letech ve městě bez zvířat. S výjimkou hmyzího jedu ani jedna z nich není na zvířecí alergeny!
1.9.2009 0:44:37
Toxoplazmóza, pokud se rozběhne do "pokročilého stadia" (což není u každého), je infekční choroba - jak už jsem tu psala, když mi bylo 8, zavřeli mě kvůli ní na 3 neděle na infekční ~;((
A přestože jsem byla malá na riziko neplodnosti mamku upozornili...ale děti mám nakonec dvě, naštěstí zdravé holky ~;)
1.9.2009 0:30:24
No nevím, ale já ji od kočky měla...jako osmiletá jsem byla zavřená 3 neděle na infekčním...fakt nic příjemnýho - už proto bych nedovolila, aby někdo moje malé děti vystavoval přímému kontaktu s kočkami...holt špatná zkušenost...
1.9.2009 0:28:30
Nic moc proti kočkám nemám, ale asi by se mi nelíbilo, kdyby na ně 9měsíční miminko sahalo (když si představím, kde všude kočka proleze a co všechno se na chloupcích zachytí), natož nechat novorozeně olízat...fakt bych měla strach, a to si myslím, že nejsem nijak extra citlivá...
Kočky chovat klidně, ale venku, a kontakt dítěti umožnit až v okamžiku, že pochopí, že si potom musí umýt ruce...sorry, tak to cítím...
1.9.2009 0:21:04
Souhlasím s tchýní...
1.9.2009 0:20:04
Mít jakékoli zvíře doma, je-li tam malé miminko, mi přejde jako nezodpovědnost - zvláště přichází-li s ním miminko přímo do styku...
Když se narodila moje první dcera, bydleli jsme s manželovými rodiči, kteří doma chovali 7 koček. Nikterak mi nevadily, pokud jsme s malou nechodili k rodičům dolů - ale dohánělo mě k šílenství, když jsem všude neustále sbírala nebo vysávala chlupy...nejhorší bylo, když jsem jednou našla kocoura spát v dětském kočárku...raději nepíši dál, abych tu nebyla ukamenována ~j~
Já jsem holt spíš zastáncem dětí před zvířaty...člověk by si měl vybrat...
Sarus, tři děti
  • 
31.8.2009 21:51:50
Taky mám doma kočky. Asi nelze moc diskutovat, zda je kočka alergen nebo ne. Je. Přestože je mám ráda, nemůžu s nimi být v jedné místnosti příliš dlouho.
Ale k tomu udušení ... Když byla moje dcera miminko, dávala jsem jí často spát ven, a to i v zimě. Oblíkla jsem jí, dala do fusaku, obalila dekou, navrch ještě slídu a takto spala i dvě tři hoďky. Tehdy jsme ještě měli našeho prvního kocoura a nemůžu ani vypovědět tu hrůzu, když jsem při jednom kontrolním pohledu z okna viděla našeho milého kocoura spát za tou slídou. Ležel přesně tam, kde měla dcera obličej. Krve by se ve mně nedořezal, to vám říkám. Když jsem přiběhla ke kočáru, ukázalo se, že kocour neleží přímo dítěti na obličeji, ale na prsou. Od té doby jsem byla ve střehu a kocoura ke kočáru nepouštěla. Nevěřím tomu, že byl náš kocour tak ohleduplný a lehl si dceři "pouze" na prsa, spíš věřím, že to bylo velké štěstí a náhoda, že se nestalo neštěstí. Věřím tomu, že kočka může udusit dítě. Jak známo, kočky vyhledávají teplo a vyvýšená místa a k tomu je kočárek nebo postýlka s dítětem ideální.
31.8.2009 21:41:56
Díky, tak má dušička pokoj, je to doopravdy blábol.:-)
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 69 [Dalších 49 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.