| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co s líným dítětem?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 122 [Dalších 102 >>]
8.8.2008 22:13:06
Přesně souhlasím s tim co tu píší ostatní... Možná si myslíte že vychováte děti dobře do života.. ale vychováte je dobře jenom do života s Vámi..
Ve skutečnosti to budou oni, kdo bude celej život závislý na rozkazech partnera nebo lidí z okolí.. Těžko bude člověk, který má v sobě zafixováno, že nemá nikdy pravdu on ale maminka, dělat šéfa lidem z práce.. Myslím že v takovýhlech případech jde hlavně o touhu rodiče mít pocit, že má tu moc ovlivňovat ostatní a "užívat si" to, že jej vždy poslechnou..~f~~f~
Andrea 3děti
  • 
6.8.2008 21:36:43
Byla jsem na tom stejně jak Eva.Po 9letech s líným přítelem jsem to zabalila.Odmítal hlídat své vlastní děti.Nejstarší dcerka je také lenivá. Občas ji něčím namotivuji nebo podnikáme něco spolu. Jinak celý tatínek.
5.8.2008 21:10:48
No upřímně řečeno, je to jeden z důvodů, proč sem chodím~j~
Líza
5.8.2008 20:59:43
Už nejsem holka ~j~ tak si stanovím svoje normy.
Machruju ráda, ale to ty ostatně taky, proto taky furt narážíme, co...
5.8.2008 20:47:14
Jó, tomu říkám úroveň,

nicméně projektovat touhu je jen slovní parazit, který sice nemotorně ovšem srozumitelně říká, ať se nesereš do jinejch, ovšem způsob, jímž se snažíš projikovat sebe do záležitostí, o nichž víš naprosté kulové, je nejen sranda, ale lingvisticky stejný paskvil.

Inženýr projektuje
Anatom projikuje
Holka na Rodině nemachruje
;)
MSteflova
5.8.2008 20:26:16
Tak vydrž, má dcera to začala v pohodě zvládat o 2 měsíce později a už nechce o pleně ani slyšet.
Líza
5.8.2008 20:20:21
Libiku, říká se projikuji, projektují se domy.
Elicha
  • 
5.8.2008 20:16:18
máš pravdu,
dá se omluvit- že si nevěděla kdy jede autobus,že v jídelně synkovi nedali jídlo, co si objednala, že ho učitelka nechala dělat něco, protože to "maminka špatně formulovala" ale v důležitých věcech je dítě rádo, že má jistotu.
Taky je blbost řešit před dítětem, že např. táta nemá pravdu, i když jí zjevně nemá- ne dát mu za pravdu- zjemnit
a pak si stranou promluvit s tátou,
věř mi, vše u mě nebylo tak přípočaré, jak to vypadá- děti mě řekli, že jsem blbá, obraceli oči na tátu, když mi to před nima ujelo a pak bylo měsíce zle.
To je moje pozorování a taky mi to pořád a pořád ujíždím- teď zrovná tápu, jak "donutit"21 měs. dceru na nočník- už jí i jdu příkladem- nic!
pa, malá chce tancovat na Beatles!!
5.8.2008 20:12:06
:-D"Kde já mohla být, kdybych byla neztloustla", mé oblíbené ze života:)
MSteflova
5.8.2008 19:56:28
Jedna věc je ale diskuze a druhá vysvětlení. Přístup typu "uděláš to, protože jsem to řekla a já jsem rodič, tudíž mám pravdu", nemůže prostě dítěti nic dát. Co se z toho má naučit?
Ono někdy ale to dítě může mít i pravdu. Ovšem jak bychom pak vypadali, že? Rodiče se přeci nemohou mýlit, natož aby se pak museli nedejbože omluvit...
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 122 [Dalších 102 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.