| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Fusak do kočárku pro větší děti

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 85 [Dalších 65 >>]
Danka, dva kluci
  • 
12.12.2005 11:54:42
To je fakt dobrý nápad, jednoduchý a svedu to i já, na šití poměrně levá. díky :))
PajaMM
11.12.2005 20:16:33
Ale to tady snad nikdo nerekl, ne?

Moje dcera lezla od 6 mesicu, sama chodit zacala v 10 mesicich a bez kocarku jsme od 1,5 roku...K nicemu jsem ji nenutila, ani nevim, jak bych to dokazala...A na vychazky bez kocarku jsme necjodily proto, aby se Klarka unavila a ja mela klid na kafe, ale proto, ze v kocarku jezdit nechtela a ja ho s sebou vozila zbytecne...

A chapu, ze kazde dite je jine a kazde potrebuje neco jineho. Jen jsem se tomu divila, protoze moje zkusenost je jina...
11.12.2005 20:02:10
Naprosto souhlasím s Irenou, VY maminky, které si myslíte, že právě Vaše dítě musí být naprosto mimo tabulky, jste (velmi slušně řečeno) dosti omezené. Vždyť každé malé dítě je malé jen jednou a proč si ho neužít co nejdéle to jde. smyslem přece není, aby právě to Vaše dítě, bylo napřed s lezením, napřed s chozením, aby samo jedlo minimálně už v 10ti měsících. Smyslem je užít si jeho vývoj a hrát si sním, a ne ho někde honit po procházkách, jenom abych měla klid a mohla dát někde s kámoškou kafe a cigáro. Ať se unaví a já můžu mít svůj klídek. Naprosto s Irenkou souhlasím, proč ho nevozit v kočárku klidně do tří let?? A co se týká "bodíček". Jsem taky pro tento kus oblečení v co největších velikostech. Dítěti alespoň nelezou v chladnějších dnech zádíčka a není nutné mu je pořád schovávat do kalhotek nebo tepláků a hlídat, jestli mu právě vylezl "podolek" nebo ne a jestli mu nefouká na záda.
11.12.2005 13:58:58
Nápad je to sice dobrý, ale já bych řekla pro nechodící děti. Dceru (2 roky a 8 měsíců) taky na delší trasy vozím v kočáru, ale nedovedu si představit, že by byla oblečená v tomto fusaku a já ji pak musela ve všech obchodech nosit (nebo ji z toho nějak vždycky vydolovat, obout a jít. Zrovna včera se jedna moje známá divila, proč malá nejde pěšky, ale já to neřeším, oběhnu město, mám 3 tašky nákupu a ještě k tomu vláčet navlečené dítě za ruku, tak to půjdu domů 2 hodiny, budu úplně vyřízená a ještě ji kus cesty ponesu, zlatej kočár! Mám v plánu ji odvozit ještě celou zimu do 3 let, s odložením zimních bund odložíme i kočár. Fusak jsem jí dávala jen první zimu, druhou už se tam nemohla nacpat ani natáhnout nohy, tak jsem ho vytáhla a dala jí pod nánožník jen deku a v pohodě, na zimu si nestěžuje. Ale jinak je pisatelka šikovná, obdivuji všechny, co dokáží něco tvořit.
Johana (dite14 mes.)
  • 
11.12.2005 12:40:29
Nase holcicka uz taky vyrostla z maleho fusaku a davat plno penez za velky se mi moc nechce. Fusak se mi zda dobry i v zime do auta. Napad s usitim z kabatku se mi zda skvely. V second handu jej koupim za par stovek a fusak bude na svete. MOC DIKY za radu. Ostatnim, kterym se tento napad nehodi jen znovu opakuji, ze kazde dite je hold jine, nektere vydrzi sedet, nektere ne.
  • 
11.12.2005 1:23:03
Mám notebook a má takový divný úchytky na klávesy, a malej jak šátrá ručkama po klávesnici, tak některá písmenka " vyskákala " ven. Teď se do nich musí víc mlátit, aby zareagovala ... a to bohužel i mezerník .... tak jsem mu pořídila šedou starou klávesnici - do tý ať si tříská ....
Veronika, 2deti (1 rok a 5 let)
  • 
10.12.2005 15:05:43
Nedalo mi to a musím taky něco přidat. Starší syn se moc rád vozil v kočárku a vydrželo mu to téměř do 4 let - mohli jsme dělat dlouhé výlety do přírody i do města a pod kočárek se vešla spousta věcí (náhradní oblečení, jídlo, pití, plavky, ručník apod.), které bych jinak nesla v baťohu na zádech. Na výletech syn většinou cestu tam šlapal a cestu zpátky se svezl, někdy třeba jen kousek, ale i malé odpočinutí stačí. Ve dvou letech jsme ho na dovolené u moře vždycky odpoledne naložili a šli na procházku kolem pobřeží - on se krásně prospal a my mlsali zmrzlinu nebo se cestou koupali. Naši kamarádi se stejně starým dítětem, ale bez kočáru, tu samou dobu trávili zavření na pokoji a uspávali... Syn není obézní, naopak, a rozhodně není žádný pecivál. Od čtyř let jezdí sám na kole (bez přídavných koleček), umí bruslit, lyžuje (teď už i sám vyjede vlekem, dělá obloučky). Doufám, že mladšímu synovi se v kočárku bude také tak líbit...
Paradox
  • 
8.12.2005 16:22:43
Lído, naší zcela zdravé holčičce je teď pět let a poslední kočárek jsme jí kupovali, když jí bylo 2 a třičtvrtě roku. Vzhledem k tomu, že doteď po obědě spává, bylo nutné koupit golfové hole s polohovacími zády, protože jsme s ní nemohli na žádný delší výlet nebo na dovolenou. Vozili jsme ji tak do 3,5 roku a je úplně v pořádku. To jen jako ilustrace protichůdného názoru...
Tara
  • 
8.12.2005 15:55:10
Ale, copak ti synacek provedl, ze ti nepisou pismenka? Ja mam v klavesnici nasypany krystalovy cukr a jsou to presne ty priznaky :-)
  • 
8.12.2005 15:39:34
Ještě se omlouvám za chyby, ale zásah mého syna způsobil, že pokud se soustředím na větu a ne na klávesnici, občas míň ťuknu a neoíšou mi písmenka či nemezeruje mezerník ...
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 85 [Dalších 65 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.