| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku A co děti? Mají si s čím hrát?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 28 [Dalších 8 >>]
Daniela, Noemi 4 roky
  • 
2.1.2005 16:44:43
Moji nevlastni dceri je ted 13, ale nikdy jsem si neodvazila ji koupit nejakou hracku, nevim jestli si doma hrala s barbinama potaji, ale u nas nikdy. Koupili jsme par spolecenskych her, a obleceni, obleceni,a obleceni. A to si preje vzdy uz od svych 7 let. Ted jsou to samozrejme penize, nebo MP3 atd.
Milada.
1.1.2005 23:52:30
Hru Panacci koupil manzel dceri ke 4. narozeninam v Jungmannove ulici 8, Praha 1. Maji toto: http://www.hras.cz/inshop/

Hraje si s tim i 9-lety syn.

Milada
1.1.2005 23:38:51
Jmenuje se to Panáčci (kus krabice je vidět na fotce), ale kde se to prodává bohužel nevim (jen z krabice, že se firma jmenuje Grana) - půjčila nám to logopedka pro tříletýho syna (kterej si s tim hrát ale vůbec nechce) a půjdeme k ní zase až v únoru. Mimochodem ta šikovná dvouletá holčina je taky kluk :-)
  • 
1.1.2005 23:13:24
Jééé, to je bomba, můžu poprosit o přesný název a event. kde se to dá koupit???
A MMCH: to je dvouletá holčina šikulka, když si s tím už umí hrát!!!!!
Jana
1.1.2005 20:09:10
Ahoj Hanko!
Devítiletou slečnu nemám, mám kluka o dva roky mladšího. Ale děvčata měla švagrová (teď je jim 13 a 11 let). I tak je výběr bohatý. Jednak až tak před zhruba dvěma lety (9 a 11) se nám svěřovala, že teďka teprv holky oceňujou bárbíny. Kupovali sice ty levnější, ale holky tam ve svém pokojíčku dělaly s kamarádkami sleziny, ve kterých kromě dalších věcí hrály roli právě bárbíny. Ke kvalitnější hře dobře posloužil i domek z lepenkových krabic. - Hodně kupují společenské hry, za dlouholetou historii už to byly hry Kufr, Milionář, Kris Kros, loni kupovali Carcassone, letos od babičky děti dostaly Osadníky z Katanu. Kdo jak přesně s těmi hrami hraje, nemám tušení, oni mají ještě další dvě mladší děti, ale myslím, že konkrétně Carcassone s nadšením hrála celá rodina (my už ji máme taky, a obzvlášť varianta Lovci a sběrači je perfektní). - Když byly holky menší, ale už přesně nepamatuju, o kolik let, kupovali nějakou tu dřevěnou stavebnici domků (třeba Valachia). Ovšem je fakt, že jsem ji u nich nikdy neviděla rozestavěnou. - Všecky jejich děcka taky milovaly barvy na sklo - loni jsme jim je dali k Vánocům a byla omalovaná celá chalupa. - Takových výtvarných věcí je víc, třeba tvoření náramků, kytiček a další - s těmi ovšem nemám zkušenosti. - Já jsem tu známá vášní pro knížky, takže třeba ze zkušenosti s nejstarší neteří - už od nějaké druhé třetí třídy leží v knížkách, my tam přijedeme, neteř zaleze do podkroví a čte celej večer (ovšem ten vztah ke knížkám je pěstován vlastně odmalička - švagrová dětem odjakživa hodně četla). Takže i knížky nemusí být úplně marné. - Pak nemusí být špatné třeba hlavolamy, pokud je Tvá dcera přemýšlivý a trpělivý typ.
Přeji hodně štěstí ve výběru dárků.
M.
1.1.2005 19:55:13
Ty papírový panenky se prodávají v modernější verzi - panenky jsou z tvrdýho kartonu s lesklym hladkym povrchem a oblečky jsou z přilnavých fólií. Vypadá to takhle:


a vyrábí to jakási Grana. Ale vyhraje si s tim naše dvouletý dítě, tak nevim jak to devítiletý...
1.1.2005 19:32:53
Nevím jestli je to dobrá rada nebo ne, ale pamatuji se že mě bavilo už lítání za klukama. Ale ke kamarádce jsem potají, aby mě nikdo neviděl, tahala panenku s oblečkama na opravdické miminko. Teď je výhoda sekáčů, tam je to hotové království. Taky sem ráda vystřihovala ty panenky z papíru a na ně oblečky. Bavilo mě kombinovat to oblečeníčko i když bylo jen z papíru. Už se bude chtít parádit a něco takového by ji naučilo mít vkus a smysl pro kombinování.
Snad se i dnes něco v tom smyslu dělá. Dnes sem se dívala na udílení Zlatého oříšku a dost sem zírala, jak jsou ty děti zručné, tak možná vyprdnout se na klasické hračkářství, ale zajít do těch obchůdků z potřebama pro tyto dnešní "domácí práce". Jo jo za par let si budu psat o radu i já. To je děs jak to rychle utíká, nedávno se narodila.
1.1.2005 19:32:34
Nevím jestli je to dobrá rada nebo ne, ale pamatuji se že mě bavilo už lítání za klukama. Ale ke kamarádce jsem potají, aby mě nikdo neviděl, tahala panenku s oblečkama na opravdické miminko. Teď je výhoda sekáčů, tam je to hotové království. Taky sem ráda vystřihovala ty panenky z papíru a na ně oblečky. Bavilo mě kombinovat to oblečeníčko i když bylo jen z papíru. Už se bude chtít parádit a něco takového by ji naučilo mít vkus a smysl pro kombinování.
Snad se i dnes něco v tom smyslu dělá. Dnes sem se dívala na udílení Zlatého oříšku a dost sem zírala, jak jsou ty děti zručné, tak možná vyprdnout se na klasické hračkářství, ale zajít do těch obchůdků z potřebama pro tyto dnešní "domácí práce". Jo jo za par let si budu psat o radu i já. To je děs jak to rychle utíká, nedávno se narodila.
1.1.2005 19:32:30
Nevím jestli je to dobrá rada nebo ne, ale pamatuji se že mě bavilo už lítání za klukama. Ale ke kamarádce jsem potají, aby mě nikdo neviděl, tahala panenku s oblečkama na opravdické miminko. Teď je výhoda sekáčů, tam je to hotové království. Taky sem ráda vystřihovala ty panenky z papíru a na ně oblečky. Bavilo mě kombinovat to oblečeníčko i když bylo jen z papíru. Už se bude chtít parádit a něco takového by ji naučilo mít vkus a smysl pro kombinování.
Snad se i dnes něco v tom smyslu dělá. Dnes sem se dívala na udílení Zlatého oříšku a dost sem zírala, jak jsou ty děti zručné, tak možná vyprdnout se na klasické hračkářství, ale zajít do těch obchůdků z potřebama pro tyto dnešní "domácí práce". Jo jo za par let si budu psat o radu i já. To je děs jak to rychle utíká, nedávno se narodila.
Hanka, dcera 9let
  • 
1.1.2005 18:09:56
Letos před vánocemi jsem stejně jako už 9 let vyrazila do hračkářství a hledala nějakou pěknou, vhodnou hračku pro svou téměř 9 letou dcerku.
Ale najednou mi přišlo, že pro tento věk tam žádnou nemůžu najít. Máte někdo zkušenost s nějakou nápaditou hračkou pro ani ne slečnu, ale už ne malé dítě?
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 28 [Dalších 8 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.