| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Šátek? Šátek!

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 126 [Dalších 106 >>]
10.11.2006 23:12:33
Ahojte, máme šátek i babyvak, obojí užijeme. Babyvak je taková "rychlovka", malá mi v něm usne do dvou minut, takže se mi nechce vázat šátek na tak krátkou dobu, stejně ji pak položím - do postýlky či do kočárku. Stejně jako rychlovku ho používám v obchodě, nebo kdekoliv jinde, když už to malou v kočárku nebaví, rychle ji přemístím do vaku, tam je v klidu, vykukuje a já dokončím nákup nebo si dovyřizuji jiné záležitosti. Šátek prostě vážu déle a složitěji (klobouk dolů, kdo ho zaváže pomalu během jízdy, jak jsem se dočetla někde v předcházejícím příspěvku) a myslím, že takto zručně je na tom většina. Šátek je dobré dobře uvázat, to snad potvrdí každý, jinak různě povolený a nedotažený nesplňuje svůj účel. Takže je super třeba na doma, když dítě pláče nebo zkrátka nechce být samo v postýlce, zatímco maminka potřebuje něco udělat, vařit atak. Anebo když je prvoplánově používán jako pomůcka do obchodu, to jako že nemáte kočárek vůbec a vyrazíte jen s šátkem. I když...já osobně preferuju mít sebou kočárek, nevím, jestli dlouhé tůry v šátku jsou pro mimi to pravé ořechové, je tak napevno přivázáno bez možnosti pohybu a když má být takto více hodin... Zkrátka my používáme vše a selský rozum k tomu. Mimochodem, šátek není moc novou módní záležitostí, znaly ho naše prababičky (ta moje se narodila v roce 1900) a říkaly tomu loptuša.
  • 
17.10.2006 9:24:22
Milé mamičky (prípadne odborníčky)!
Prosím o radu ohladne Vatanai šátku. Chcem si objednať tento "kúsok", avšak netuším, aká dĺžka je ideálna. Platí "čím dlhší, tím lepší?" (teraz som sa nechtiac vyjadrila dvojzmyselne). Meriam len 160cm, a nie som si istá, či by mi 5m šátek nesiahal po lýtka... Manžel ale meria 187cm, a plánujem aj jeho zasvětiť do nosenia bábatka v šátku. Poraďte prosím!!! ĎAKUJEM VÁM!!!
Tina, 27 let
Petra, dcera 20 let, další "na cestě"
  • 
13.6.2006 11:04:45
Šátky se používaly k nošení dětí odjakživa, dávno, dávno před kočárkama. Není to taková módní záležitost. Přijde mi dobré mít obojí. Někam se s kočárkem nemáte šanci dostat a je dobré třeba když cestujete MHD mít miminko v šátku, ale na procházce zase v kočárku pohodlně dítě třeba přebalíte.
Šimi
  • 
20.4.2006 20:43:17
Prosím kohokoli o kontakt na levné babyšátky,nebo odkoupím použitý, zachovalý, nejlépe délka 4,5 m. Kontakt:janasimi@quick.cz.Díky.
Lucie Tylšová
  • 
18.4.2006 21:31:43
No, ve vašem článku mě docela zaujalo,když jste psala, že jste do něho dalo dvoukilové dítě. To mě docela zarazilo,protože jsem matkou nedonošeného chlapečka a tak vím, že děti se z nemocnice na dvou kilech ještě nepouštějí. Většinou na 2300g když kojíte a na 2500g když krmíte umělou stravou.
  • 
31.3.2006 14:55:52
Dobry den,
muzete mi prosim zaslat více informaci ohl. sátku?
Cenu a případné fotografie.

Děkuji

Katka
pavla 2 dcerusky
  • 
27.3.2006 15:46:16
tak tak hlavne noseni deti ve spravne uvazanem satku nuti nosice ke zdravemu drzeni tela a tahat kocar je podle me daleko narocnejsi nez 3 kilca na brise
elizabeth,dvojčata
  • 
21.2.2006 14:12:27
Můžu poprosit o kontak na atestovaný šátek,děkuji.
MarkétaP + 4 dcerky
6.1.2006 17:14:25
Karko, pošli tuhle prosbu spíš do diskuse "Šátky a klokanky", tak najdeš víc možných odpovědnic :)
  • 
6.1.2006 16:40:23
dobrý den, z vaší reakce na článek jsem vím, že nosíte své miminko v šátku, mohla bzch Vás požádat o vzplnění dotazníku k mému výykumu v rámci bc. práce, která se zaobírá nošením dětí v šátku? děkuji za případnou spolupráci, s pozdravem Kateřina neubauerová
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 126 [Dalších 106 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.