| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Zaděláno!

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 22 [Dalších 2 >>]
Emina
  • 
3.9.2004 21:03:12
Ahoj, moje zkušenost: mějte dítě, jestli ho chcete a máte se rádi, je to fajn, ale nespoléhej se na to, že to bude brnkačka. Může to být naopak, po několika klidných inspirativních dětech se ti místo benjamínka na hraní narodí neřiditelné torpédo s apetytem Otesánka a nejsilněji tě bude inspirovat leda k tomu, že místo něj opustíš rodné hnízdo ty....:). Ale stejně je to pěkný.
kvetinka a dvaja cvrčkovia 3r a 3mes.
  • 
3.9.2004 19:09:17
A podla mńa je to presne o tom JÁ TAKY!!!Mám silný dojem ,že ťehoťenstvo je proste chytlavé. Ja keď vidím ťehotnú maminu tak už by som do toho skákala zas. Pre mňa boli moje dve ťehoťenstvá nádherným časom.
mmk
  • 
3.9.2004 15:05:00
Jo a taky si na to nepřipadám stará, naopak, o moc víc bych si to teď vychutnala. Jsem ráda, že je nás víc, co si to myslí.
  • 
3.9.2004 15:01:44
Tájo, jsem ve stejné situaci, ale nechci to probírat veřejně tady na netu, jestli máš zájem, napiš mi na mailík. Budu moc ráda.
monika + 3
  • 
3.9.2004 11:26:25
Jen do toho, mně sice bylo "jen" přes pětatřicet, když se náš benjamínek narodil, ale ke "starým" matkám se počítám, je nás hodně, co si pořizují miminko na hraní (starším dětem bylo tehdy 16 a 13 let). Jen musím varovat, hrozně rychle vyroste, mnohem rychleji, než děti "zamlada". Hodně štěstí
Jitka
  • 
3.9.2004 11:16:16
Urcite jdete do toho. My ted budeme mit prvni v lednu. Ja jsem 32 a partnerovi bude v prosinci 43. To by chtel nejradsi 5 deti, protoze on je z peti deti. No kdy jsem mu rikala, ze i kdybych je rodila po roce tak nejmladsi se narodi, az mu bude 50. Tak mi rek no a co. On se narodil kdyz mamince bylo 42 a tatinkovi 45. Ma s nima moc hezky vztah a s ostatnimi sourozenci taky.
3.9.2004 11:03:56
Tento měsíc mi bude 39 a v listopadu čekám třetí mimi.Můžu jen doporučit.Cítím se skvěle,AMC v pořádku, dokonce chodím bez problémů do práce.Takže, směle do toho! Dětí není nikdy dost:-)
Jasněnka
  • 
3.9.2004 10:56:15
Vůbec nejsi stará a jdi do toho. Šlápni na to, jak by řekl můj čtyřletý syn. Podívej s,e kolik je světě matek-čtyřicátnic...Madonna a spol. Jsi-li zdravá, o nic nejde. 3 děti jsou lepší než dvě:-)))
  • 
3.9.2004 10:14:20
Máme zatím dvě a teď manžela lámu na to třetí. Moc bych to chtěla, ale on mi tvrdí, že jsme už staří - je nám 40 - co si o tom myslíte - je to fakt tak vysoký věk na třetí dítko? Jsme zdraví a máme fakt pohodový vstah, děti jsou zdravé a také nekonfliktní, obě jsem zvládali jako malé v pohodě. Vůbec se stará na mimíska necítím, tak mi napiště prosím svůj názor.....
Tája
Martina
  • 
3.9.2004 10:08:28
Ahojky, hlasim, ze u nas je to stejne, od lonska je to jedno dite za druhym. Ono to ani s zenskym kolektivem (par muzu se najde), kde je vic nez polovina z nas 25-30-ti letych jinak nejde. Ale sefka to bere statecne. My jsme ji ted hlasili druhe a mela uprimnou radost. A to u mych znamych se s detmi doslova roztrhl pytel :-) Takze dle mych soukromych statistik porodnost roste. A nebo jsem jen v tom spravnem veku, kdy to vidim ;-))

Martina
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 22 [Dalších 2 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.