| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Na cestě za dítětem

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1116 z 16 
Dana
  • 
21.6.2004 0:45:16
Děkuji za článek.
I my jsme měli s manželem problém otěhotnět, ačkoliv jsme lékařsky oba absolutně zdraví - patříme tedy do x% párů ... Dneska máma tříletého adoptovaného syna a já se cítím čím dál šťastnější vedle vyrůstající velké osobnosti... A proto ano - milujme své děti
Dana
H a n k a
21.6.2004 0:08:30
Díky bohu mám 3 děti, všechny doslova vymodlené - nejstarší syn (7) po operaci srůstů ve vejcovodech a dvojčata(2 roky) po IVF. A tak si teď uvědomuju, že mé občasné "šílení" z tohoto dětského blázince, je vlastně obrovským darem, který mnoha jiným není dopřán.
  • 
20.6.2004 21:06:00
Celkem závidím všem párům, které mají dítě. Já s mým manželem bychom také chtěli dítě/děti, ale zatím není žádné, a to ani na cestě. Je pravda, že žádné vyšetření jsme zatím nepodstoupili a že se "snažíme" teprve rok, ale pokaždé, když dostanu měsíčky jsem strašně smutná...

Užívejte si svých dětí!

Já jsem akorát tetou a i za to jsem moc ráda.
Karolína,7
  • 
18.6.2004 12:51:30
Je moc důležité si čas od času přečíst takovýhle článek, nebo přijít do kontaktu s nějakým podobným příběhem. Člověk si pak vždycky uvědomí co je v jeho životě podstatné a co není. Přestane se rozčilovat, že bude mít robátko dvojku na vysvědčení,že špatně píše, že něco rozbilo nebo, že "držkuje" atd. Je to svým způsobem hrozné, ale ta "smůla" druhých, vrátí človíčka zpátky do pokory a uvědomí si CO! vlastně má.
Karolína
Alca13
16.6.2004 16:10:47
Také děkuji, že mám toho svého...když jsem článek přečetla, ukáplo mi i pár slziček...
Leni
  • 
16.6.2004 13:19:48
Úplně mi běhá mráz po zádech a skláním se před autorkou. Dítě je to nejlepší co nás může v životě potkat, já každý den děkuji za to, že mám svého syna.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1116 z 16 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.