| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Výpověď a těhotenství

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 42 [Dalších 22 >>]
  • 
6.4.2008 17:21:25
DOBRY DEN,CHTELA BYCH SE ZEPTAT JESTLI MAM NAROK NA NEJAKY SOC.DAVKY KDYZ JSEM UZ 2 ROKY NA ORACOVNIM URADE MAM ZDRAVOTNI OMEZENI NA LEDVINY A RUKU,NEMUZU SEHNAT PRACI A JSEM TEHOTNA.JESTLI MAM NAROK NA RODICOVSKY PRISPEVEK NEBO JINE DAVKY.DEKUJI ZA ODPOVED.
  • 
6.4.2008 17:19:24
DOBRY DEN,CHTELA BYCH SE ZEPTAT JESTLI MAM NAROK NA NEJAKY SOC.DAVKY KDYZ JSEM UZ 2 ROKY NA ORACOVNIM URADE MAM ZDRAVOTNI OMEZENI NA LEDVINY A RUKU,NEMUZU SEHNAT PRACI A JSEM TEHOTNA.JESTLI MAM NAROK NA RODICOVSKY PRISPEVEK NEBO JINE DAVKY.DEKUJI ZA ODPOVED.
  • 
31.3.2008 9:09:36
dobrý den.chci se zeptat.je mi 37 let,jsem asi těhotná 4 týden.od roku 2002 beru plný invalidní důchod, jaké budu brát dávka a zůstane mi invalidní důchod???mám 17 a 14 dceru,děuji za odpověd.
  • 
16.3.2008 16:37:29
Ahojky,jsem v ČID.I když mám zdravotní problém,přesto se nevzdávám a hledám si práci.Už jsem byla na rúzných místech,ale bohužel bezvýsledně.Prosím poraďte mi,kde bych našla uplatnění.Třeba i práci na doma.Děkuji EV
  • 
11.1.2008 16:21:46
Mám částečný invalidní důchod,pracovala sem v podniku 1rok a po roce mě propustily protože sem nezvládala praci, kterou dělali zdraví lidé ,dřív jim to nevadilo,ale nastoupila žena výkonější než já ,zdravá a mě propustily prý takovou nepotřebují ,že mám malý výkon.Nemůžu najít práci mám 2 dcery na škole a peníze jsou třeba.Mám skoliosu páteře.
  • 
11.1.2008 16:21:45
Mám částečný invalidní důchod,pracovala sem v podniku 1rok a po roce mě propustily protože sem nezvládala praci, kterou dělali zdraví lidé ,dřív jim to nevadilo,ale nastoupila žena výkonější než já ,zdravá a mě propustily prý takovou nepotřebují ,že mám malý výkon.Nemůžu najít práci mám 2 dcery na škole a peníze jsou třeba.Mám skoliosu páteře.
  • 
11.1.2008 16:21:45
Mám částečný invalidní důchod,pracovala sem v podniku 1rok a po roce mě propustily protože sem nezvládala praci, kterou dělali zdraví lidé ,dřív jim to nevadilo,ale nastoupila žena výkonější než já ,zdravá a mě propustily prý takovou nepotřebují ,že mám malý výkon.Nemůžu najít práci mám 2 dcery na škole a peníze jsou třeba.Mám skoliosu páteře.
  • 
11.1.2008 16:18:55
Mám částečný invalidní důchod,pracovala sem v podniku 1rok a po roce mě propustily protože sem nezvládala praci, kterou dělali zdraví lidé ,dřív jim to nevadilo,ale nastoupila žena výkonější než já ,zdravá a mě propustily prý takovou nepotřebují ,že mám malý výkon.Nemůžu najít práci mám 2 dcery na škole a peníze jsou třeba.
  • 
4.12.2007 18:23:26
mám nárok na přídavky i po dovršení 18 let mé dcery.Bylo mi řečeno že od nového roku už ani na jednu je to možné a proč? děkuji s pozdravem jiří
  • 
12.11.2007 14:31:42
Vážení, mám snachu, která má syna, který měl v létě 4 roky,před mateřskou dovolenou nepracovala, pobírala rodičovský příspěvek. Nyní je opět těhotná a zajímalo by mně zda má nárok na mateřskou dovolenou a kde má o ni žádat. Mohla by se i nechat zaměstnat v soukromé firmě. Kdo jí v tomto případě bude platit mateřskou dovolenou? Děkuji Natalka
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 42 [Dalších 22 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.