| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k období 4 roky a 7 měsíců

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1112 z 12 
ivik -dvě děti
  • 
15.2.2011 12:56:12
Malý asi tak tři měsíce má přesně popisovaný stav-většinou,když přes den,si nedostatečně odpočne.Probíhá to takto (má 4,6r.)-dám ho spát a do hodinky začne plakat,horší stavy jsou,že se třepe,ukazuje ručičkama něco co tam evidentně není,a nejde ho vzpamatovat...přitom má otevřené očička a rozšířené zorničky,totálně je v tranzu a mimo,trvá to i 15 minut.Byla jsem z toho zoufalá,začala jsem ho přes den nutit,když nebyl ve školce(doma nespí),aby si odpočinoul,lehnoul po obědě,koukal na pohádky...prostě vypnul a dávám ho spát nejpozději o půl 8 a musím zaklepat,zpravilo se to...občas pláče,ale je to totálně mírné...
jěště dovětek-ke mně do postele nechce,chce naštěstí vždy do své postýlky ikdyž malá spí s náme-je to totální budíček nespovec,totiž..a z toho stavu běsů ho budím,protože to je takový trans a křik,že by möhl zblbnout,budím ho a říkám-ale maminka je tady---protože mně chce ačkoli je u mně...
  • 
1.1.2011 20:37:44
Naše Majdička nemá problém se spaním ale pravdou je že když má být nemocná a něco na ní leze tak se nám večer budí a příjde za náma do ložnice.Necháme jí tam spát,jelikož vím že za tři dny něco příjde většinou angína zánět ucha nebo rýma atd.Takže další tři dny spinká s maminkou v ložnici a tatínka posíláme do pokojčku.Pravdou je že si na to rychle zvyká,ale jakmile už je bez teplot tak už maže do své postýlky,nechce se jí,ale vysvětlím jí že postýlce už se po Majdičce stýska a Aničce také(to je naše morčatko).Kolikrát to ani nezabere tak jde s pláčem do své postýlky.Druhý den už jde v pohodě sama jelikož ví že mě neukecá:-).Občas má také nějaké ty ošklivé sníky,otočím jí hlavičku na tu stranu kde měla nožičky,pohladím jí dám jí pusinku a zabírá to.přeju všem mainkám pevnou vůli jako mám já opravdu se to vyplatí s manželem máme ložnici jenom pro sebe a je užasné,když se můžete roztáhnout a krásně se vyspat.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1112 z 12 

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.