| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mladí bydlí u rodičů hlavně kvůli financím a obavám ze ztráty pohodlí

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 37 [Dalších 17 >>]
jentakj
10.9.2015 21:41:58
No protože nájem je dost brutální a koupě je ztrátová investice - nevím, v Praze možná ne.
katka+synek2007
10.9.2015 21:20:33
Proč by mladý člověk po škole nemohl jít do garasonky?
katka+synek2007
10.9.2015 21:18:10
Konkrétně v této věci nevím, zda má Lea pravdu, ale každopádně mi to připadá zajímavé a ne až tak nepravděpodobné. Společenský tlak není výmysl, ten reálně existuje. A Ať si říkáme co chceme, tak na nás působí aniž bychom si to uvědomovali.
Analfabeta
  • 
10.9.2015 17:20:29
Tak třeba já jsem byla 15,5 - 19,5 na intru a taky to byla dobrá škola. Pravda, my si nevařili, na to byla školní jídelna (dotovaná), ale uklízet jsme si museli a vyjít s přidělenými penězi taky. Jak se mi to pak hodilo na kolejích, že.
Tím ale nechci říct, že souhlasím s odchodem z domova, on ten intr je taky docela drahá legrace, ale co dělat, když škola byla daleko a VŠ ještě poněkud dál.
jentakj
10.9.2015 15:46:22
Báro - tak nevím, čemu říkáš levný, ale rozmohlo se to i nás a co jsem slyšela, tak se mi z cen protáčely panenky. Ale když nic jinýho není, tak co se dá dělat. Ale pro mne by tohle nebylo.
jentakj
10.9.2015 15:44:52
Ireno - já ze severu jsem a za 130 tis. ani garsonka - a do tý bych teda nešla.
jentakj
10.9.2015 15:44:23
Tak když chodí do školy, tak jsou buď doma a nebo na koleji - k čemu být na bytě?
Bára
  • 
10.9.2015 12:51:40
Třeba pracovat a platit si nájem? Nemusí mít přece hned celý byt pro sebe, spousta mladých lidí bydlí ve sdíleném nájemním bytě, každý jednu místnost a dohromady kuchyně. Naučí se hospodařit a pořádku, nevidím na tom nic špatného. Takové bydlení i např. v Praze nevychází draze. Já odešla hned po maturitě a byla to sakra dobrá škola. Nevidím na tom nic špatného. Nejde přece o to, ve dvaceti odejít z domu a hned si např vzít hypotéku a koupit si byt - to považuji spíš za nesmysl.
Irena
  • 
10.9.2015 12:48:15
Zeptejte se na severu Čech :-) taky to nemá být na celý byt, ale průměr co přispívají rodiče dětem na bydlení.
jentakj
10.9.2015 9:42:45
Milado - no to je přece jasný, od dvaceti se student musí živit sám a vše si sám platit a pokud to nezvládá, je neschopný~;)
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 37 [Dalších 17 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.