| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Štvou mě lidi...

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 55 [Dalších 35 >>]
Pole levandulové
10.1.2015 10:12:02
Tak samozrejme zdravi deti je nej, ale opravdu to bezplatne plosne ockovali az detem od roku 2007, odkaz je tady
http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2006_32.htm

To ale samozrejme neznamena, ze treba nemohlo byt ockovano dite bezplatne i drive, pokud by k tomu byl nejaky zdravotni duvod /lekari povazuji hexu snad za setrnejsi/, to jsem nezkoumala, jen si opravdu pamatuju, ze v roce 2005 to na pojistovnu neslo.
Nessie a příšerky
10.1.2015 8:47:27
Myslím, že to komentují proto, že ví, že o nic nejde. Normální společenská fráze
Kdyby o něco šlo, nikdo by se k tomu nevyjádřil. Stejně jako tě nikdo nezastaví a neřekne "Proboha, proč jsi tak tlustá?" A možná by je to zajímalo víc než počet dětí ~:-D

Mimochodem znám lidi, kteří opravdu silně touží po konkrétním pohlaví u dítěte. To mi pak přijde průšvih a dítě to musí vnímat, že je vlastně "nepovedené".

A neboj, takovým komentářům se nevyhne nikdo - taky mě babička utěšovala, ať nejsem smutná, že příště to vyjde. Šokovalo mě to proto, že šlo o první dítě, jen to prostě nebyl kluk. Budiž jí omluvou, že žila v době, kdy kluci byli jaksi žádanější ~6~
Nessie a příšerky
10.1.2015 8:29:28
Cizí lidi se tě ptali na barvu vlasů manžela?! ~8~ To si fakt neumím představit, asi bych zírala s otebřenou hubou, kdyby mě někdo takhle zastavil, a nedostala ze sebe slovo ~:-D
Ráchel, 3 děti
9.1.2015 20:42:52
"páreček" je jedno z nejděsnějších slov, jsem na něj alergická.
Ráchel, 3 děti
9.1.2015 20:42:08
jakýkoliv opakovaný blbý dotazy štvou.
mám zrzavou dceru a když byla malá, zastavovali mě CIZÍ lidi na ulici, ptali se mne, jakou barvu vlasů má manžel (já mám tmavě hnědé, on takovou tu světle hnědou myšinu) a krmili mě teoriemi o tom, že když jsou rodiče jeden blond a druhý tmavovlasý, narodí se zrzavý dítě ~8~ Bylo to vážně otravný.
Ráchel, 3 děti
9.1.2015 20:39:24
Chtěla jsem mít tři děti, takže když se po dceři narodil syn, v duchu jsem si "oddechla" - že nebudu muset u třetího těhotenství poslouchat ty kecy typu "tak ať je to tentokrát kluk" ~a~
Ráchel, 3 děti
9.1.2015 20:37:53
já chápu, že ji to štve. mě taky štve, když se mě někdo opakovaně ptá na stejnou kravinu, nebo má stále stejně blbé připomínky.
9.1.2015 15:55:40
Ono to jednoduše leze krkem. Já mám 3 holky a slyšela jsem to pořád taky. Včetně: "Budete to zkoušet znovu?" I tři jsou pro mě moc. A že byla třetí holka, to byla úleva. Jednak jsem měla všechno vybavení holčičí, jednak jsem byla na ty prciny zvyklá.
9.1.2015 15:24:32
Máme tři holky a posledního kluka, ale rozhodně ne proto, že bychom se o to snažili. Tedy myslím o toho kluka. Počítali jsme automaticky s holkou... ~:-D A řeči : "Tak se vám to nakonec povedlo..." známe taky, ale na to nemá cenu reagovat. Já myslím, že ti lidé ani žádnou reakci neočekávají. Takže my se maximálně usmějeme a buď jdeme dál nebo pokračujeme v konverzaci na úplně jiná témata... :~;)
RaDus&holky
9.1.2015 13:54:35
Ale kdepak, holky jsou takhle komentovane minimalne stejne, ne-li vice. Naopak jsem vždy mela pocit, ze společnost povazuje za dulezitejsi mit syna nez dceru, kamaradkam se syny nedostatek holcicek predhazovan nebyl.

My mame ty holky "jenom" dve, ale i tak jsme se tech komentaru, ze "potreti to vyjde" něco naposlouchali, hlavne manzel byl litovan, ze nemá syna. Dokonce i lekar na ultrazvuku, když jsem cekala druhou dceru mel v tomto smyslu nemistne a myslim, ze i velmi nevhodne poznámky ~q~...
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 55 [Dalších 35 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.