| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2002

26.10.2006 22:07:30 Jindra& 3 Kulíšci(02,05,07)

Re: * * *

Čauky,
u nás je věkový rozdíl taky v pohodě. Kája na Eli nedá dopustit, řekla bych, že ji rozmazluje. Snažím se jí přesvědčit, že si E. nesmí dupnout a K. odevzdá hračku, ale K. mi řekne - mně to ale mami nevadí, já jí dám Eli ráda. Na druhou stranu Kája Eli mučí (s citem a Eli se to často moc líbí) a někdy když tam nejsem, tak volá - Elí, ne, pusť mě, už nechci - a když tajně nakouknu, tak tahá Kája Elišku a ne naopak. Prostě malé žárlení tam je a Kája si chce dokázat, že i Eli může dostat zpraďana :o), ale je to dost v poho.

Vánoce: Pro Eli jsem vymyslela Domino Tornádo s vláčkem. Je to vláček na baterky, do kterého se narovnají dominové destičky a vláček je za sebou vypouští, pak se dá do nich cvrknout a už to jede. Teď jsme byly u kámošky a Eli z toho byla úplně jurodivá (no a i Kája si s tím vyhrála). O tom pohyblivým koníkovi taky uvažujem, protože je Eli s koní úplně na větvi :o) Kája bude mít taky kosmetický stoleček (ale ne od nás, ale od bráchy - my zatím nevíme). A dohromady dostanou takové ty dřevěné vláčky. Když někde jsme, tak si s tím obě vyhrají. A dají se různě dokupovat. Zatím nic jiného mě nenapadá. Ale taky už vybíráme a rádi se inspirujem ;o)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
* * * Jindra& 3 Kulíšci(02,05,07) 23.10.2006 19:59
*Re: * * * Alice 25.10.2006 23:26
**Re: * * * Jindra& 3 Kulíšci(02,05,07) 26.10.2006 22:7
***Re: * * * lydushe + 3 háďata 31.10.2006 14:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.