| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Antibiotika

2.1.2024 21:11:30 Salamajka

Re: Za jak dlouho do práce po ATB?

Jo jo jedna moje vedoucí a její největší kamarádka mi taky shodě tvrdily, že když nedělám venku můžu s antibiotiky chodit do práce. Jo jo. Sedlo mi to na nerv vedoucí k osrdečníku a půl roku nebyla schopna ničeho dalšího půl roku použila rychlosti želvy 5 let jsem měla problémy s lezením po žebříku nahoru a dolů. Dělalo se mi špatně. No a když jsem sháněla práci tak mě všichni nadšeně vítali slovy no jistě rok na PN se srdcem určitě NE nastupte. Takže tak. Pokud to není úplně nutné,že by to obskakal někdo jiný tak do vymrzleho skladu bych prostě nešla. Podle mě je vždycky právě courani teplo - zima- teplo nejhorší. Po takové darde antibiotik to zavání prusvihem.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Za jak dlouho do práce po ATB? Elsa30 1.1.2024 17:42
*Re: Za jak dlouho do práce po ATB? K_at 1.1.2024 17:46
*Re: Za jak dlouho do práce po ATB? babi_ 1.1.2024 18:0
**Re: Za jak dlouho do práce po ATB? Salamajka 2.1.2024 21:11
*Re: Za jak dlouho do práce po ATB? Len 1.1.2024 18:5
*Re: Za jak dlouho do práce po ATB? Agatha Ch. 1.1.2024 18:6
*Re: Za jak dlouho do práce po ATB? Okolík 1.1.2024 18:42
*Re: Za jak dlouho do práce po ATB? Monika 1.1.2024 18:53
*Re: Za jak dlouho do práce po ATB? Martina, 2 kluci 1.1.2024 19:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.