| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kočka

8.11.2023 8:45:26 RachelGreen

Stelivo pro kočky při astmatu a dušnosti majitele

Ahoj všem,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte zkušenost se změnou steliva kvůli dušnosti člověka.
Kočku mám několik let, alergii mám na pyly a asi roztoče, na kočku ne.
Poslední dva měsíce trpím silnou dušností, ale jen v klidu večer doma/v noci/ráno, přes den ne, sportuji, při zátěži dobrý. EKG v pohodě, čekám na výsledky RTG plic a rozboru krve. Pokud nebudu tedy mít něco na plicích, předpokládám nějakou alergii nebo astma.
Včera se mi přitížilo po čištění kočičího WC, tak mě napadlo, zda to nemá souvislost, používám klasické hrudkující stelivo, ale trochu práší, kočka to roznáší po bytě, děravá podložka u WC zachytí jen to nejhorší.

Nemáte zkušenost s nějakým jiným? Našla jsem Asan, že na dýchání OK, ale recenze píší, že je jak polystyren a je z toho bordel po celém bytě.

Ještě mě napadlo nějaké silikonové či něco tak.

Moc díky za rady ~;((
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Stelivo pro kočky při astmatu a dušnosti... RachelGreen 8.11.2023 8:45
*Re: Stelivo pro kočky - astma, dušnost darinaa 8.11.2023 9:49
*Re: Stelivo pro kočky - astma, dušnost byvala radka 8.11.2023 11:3
*Re: Stelivo pro kočky - astma, dušnost K_at 8.11.2023 14:58
*Re: Stelivo pro kočky - astma, dušnost Katka. 8.11.2023 17:36
*Re: Stelivo pro kočky při astmatu a du... ALL 8.11.2023 21:40
*Re: Stelivo pro kočky při astmatu a du... RachelGreen 9.11.2023 10:5
*Re: Stelivo pro kočky při astmatu a du... Agatha Ch. 10.11.2023 21:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.