| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Imunita a její posílení

1.2.2022 23:10:25 Pam-pela

Re: Švédské kapky - zkušenosti

Používáme desetiletí, od té doby, co bylo možné koupit. A dozvěděla jsem se o nich v mojí první bylinkové knížce od Marie Treben.
Jen ta původní receptura byla jiná, před pár lety EU zakázala :)jednu nebo dvě účinné ingredience, takže jsou trošku jiné.

Používáme zevně i vně.
Zevně jsou úplně super na jakákoliv štípnutí komárem, vosou, včelou...zabraňují otoku a svědění, na různé odřeniny a porušení kůže, na ječné zrno třeba (přes víčko)

Vnitřně jsou dobré na trávení (možná jako Jagermeister :)), takže před vydětnějším obědem, na podporu trávení....a prostě tak.

že se mají občas vysadit - to je tak takřka u každé byliny a tady je jich opravdu hodně, myslím 32 různých jednotlivých ingrediencí, te´d teda už míň, ale stejně je jich hodně.
Organismus se prostě nechá odpočinout. Já teda nejsem schopná jíst pravidelně a dlouhodobě nic, takže jsou to spíš u mě nárazovky, ale beru si i na cesty do menší lahvičky, na dovču...mám je prostě poruce, stejně jako Tea tree, ten má spíš jakoby antibiotické účinky, a neužívá se vnitřně.

Používáme ALKOHOLOVÉ, i pro děti, ty bezalko neměly za mě takový účinek.

Za mě za pár korun hodně muziky. Kupuju kapky "Marie Treben", je to půllitrovka a vydrží mi víc než rok určitě.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Švédské kapky - zkušenosti Hanka-1978 1.2.2022 14:2
*Re: Švédské kapky - zkušenosti jaruša 1.2.2022 19:1
*Re: Švédské kapky - zkušenosti Káťa+2 Škubánci 1.2.2022 19:16
*Re: Švédské kapky - zkušenosti Pam-pela 1.2.2022 23:10

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.