| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Gilbertův syndrom

1.5.2019 10:54:28 Carlos

Aktivní řešení! :-)

Rád bych znovu rozvinul toto téma... Někdo to vnímá jako být vyvolený, někdo má vážné problémy a byl bych rád, kdyby se udělal nějaký chat, kde by bylo více aktivních členů a řešili jsme své poznatky apod. Já vím o GS nebo zvýšeném bilirubinu asi 6-7 let. Nejprve jsem si myslel, že za mé problémy může borelioza a snažil to řešit ATB. Já to u sebe vnímám tak, že jsem pil do cca 28 let pouze sladké vody, jedl šílenosti, měl jsem ale hromadu síly a vydržel jsem cokoliv. Pak přišel výrazný zlom. Možná mé tělo zvýšilo bilirubin a "dalo" mi GS, abych nedostal rakovinu apod. i tak to jde vnímat... Cpal jsem do sebe chemické přípravky, sračky apod. a tělo se asi ochránilo... Teď cca 8 let po té vím, co mám jíst, piju vodu, prošel jsem desítkami možných zkoušek se uzdravit, přes vyšetření genu, placené odběry, ajurveda atd., bicom, plazma. Nyní vím, co jíst, plno věcí si hlídám... Ale mám dve děti (necelý rok a 5 let) a jsem prostě unavený a chci mít více energie a síly! Chci s tím něco dělat a prosím vás, abychom se zapojili do poznatků, co jíst, kolikrát denně jíst, kolik kdo spí, jaké fyzické aktivity zvládáte, jaké doplňky zabraly, po čem je zlepšení atd. Třeba teď budu zkoumat změnění enzymu kvantovou fyzikou, zkoušel někdo?
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Aktivní řešení! :-) Carlos 1.5.2019 10:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.