| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

20.1.2019 9:53:26 marrusova+2marušátka

Mauricius

Od puberty jsem si často povzdechla, že bych chtěla jednou na Mauricius a byl to takový ten sen, co nevyjde, ale prostě ho máte. Máme výročí a manžel mně šokoval. Cestujeme hodně, létáme, jezdíme. Ale pominu-li Chorvatko či Rakousko, byli jsme vždy s CK a VŽDY do 4 hodin letu bez přestupu. Jsem hodně připo...prostě mimoň

Ráda bych tedy ty zkušené požádala o rady.
1, máme několik nabídek z CK a nevím, kterou CK vybrat jako 100% jistotu
2, hovořím jen jedním světovým jazykem, ale pro danou lokaci to je jazyk neznámý. Neumíme AJ ani FR- "co budu dělat v Dubaji??!!! bez jazyka~d~
3,máme několik tipů na pláže, byli/y jste někde, kam ano / ne?
4, očkování žloutenka B si doočkuji, tetanus mám a tyfus? Někde píší, jinde ne.
5, mám ráda malé resorty, domečky. Kolik * je minimum? Rozpočet je velkorysý, ale já nemám ráda velké hotely.
6, napadá vás něco, co byste mi mohly/i poradit, čeho se vyvarovat, co nezapomenout. Nač si dát pozor?

Moc děkuji za rady a tipy.


Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Mauricius marrusova+2marušátka 20.1.2019 9:53
*Re: Mauricius Lou+3 20.1.2019 10:45
*Re: Mauricius Želvíra 20.1.2019 11:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.