| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztah přes inzerát

29.12.2018 6:39:32 Jaana2

Re: Re:jak žijete

Ahoj všem, kdož pamatují :-)

žiju s partnerem a dvěma kočkama v baráčku za městem. Ano, s tím, se kterým jsem se seznámila před x lety na inzerát a možná budete pamatovat, jak jsme řešili jeho bydlení. Doufám a přeju si, ať partner i kočky vydrží co nejdéle, dost jsem si na ně všechny zvykla :D .

když nám pán přivezl kočku, kterou jsem chtěla teda, tak z přepravky vysypal dvě a povídá - tohle je kočka a tohle je kocourek

na Rodinu občas z nostalgie mrknu, ale protože témata, která se tu řeší mě moc neberou, resp. je to stále stejné dokola, tak už tu čas netrávím, pokud mě něco zaujme, tak přečtu, ale už ani nereaguju, akorát se občas divím, kde některé berou čas tu být pořád :D

všem hodně zdraví a štěstí do dalšího roku :-)

Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Zrušení členství na Be2 Jiřinka 2.8.2017 15:48
*Re: Zrušení členství na Be2 Beata Spodniakova 13.8.2018 7:14
**Re: Zrušení členství na Be2 Natascha 27.12.2018 20:54
***Re: Re:jak žijete Jaana2 29.12.2018 6:39
****Re: Re:jak žijete Natascha 29.12.2018 10:42
*****Re: Re:jak žijete 77kraska 29.12.2018 12:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.