| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Posilování, cvičení, pohyb

21.2.2018 17:20:25 Hrou.da

Lezecká stěna - bezpečnost na samojistu

V Bratislavě se ted na stěně zabila žena, na samojistu. Syn před cca rokem začal lézt, sama jsem ho k tomu přivedla, byť jsem o to před tím nikdy nezavadila, ale nedělal žádný sport a tohle ho chytlo. Chodí pravidelně v rámci kroužku, začal i ztrohu posilovat, ale pak když chce jít sám,tedy mimo kroužek, musím jít s ním, protože děti pod 15 mohou z doprovodem. Jsem ovšem nekvalifikovaný doprovod, byť jsem s ním úplně na začátku, abych vůbec tušila , o co jde , absolvovala pětihodinový základní kurz. Jistit bych si ale nestroufla, takže když s ním jdu na stěnu, leze jen na samojistech. Na Hudy stěně jich je třeba hodně, takže se nenudí. Mám z toho obecně obavy, a nastražené radary, takže když se tento týden zabila na samojistu žena v Bratislavě, zase budu mít strach - zajímá mne hlavně, jaké je riziko, že samojist prostě nezabere? Vyznáte se v tom někdo? Je to jen technické zařízení, konec konců .
Kdo se v tom vyznáte, považujete lezení na samojistech za stejně bezpečné, jako když vás lezecký partner?
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Lezecká stěna - bezpečnost na samojistu Hrou.da 21.2.2018 17:20
*Re: Lezecká stěna - bezpečnost na samo... Kukurice29+3. 21.2.2018 17:45
**Re: Lezecká stěna - bezpečnost na sa... Hrou.da 21.2.2018 17:53
*Re: Lezecká stěna - bezpečnost na samo... kosatka2 21.2.2018 17:57
**Re: Lezecká stěna - bezpečnost na sa... kosatka2 21.2.2018 19:7
**Re: Lezecká stěna - bezpečnost na sa... SleepWell 22.2.2018 11:24
*Re: Lezecká stěna - bezpečnost na samo... Markéta 22.2.2018 1:14
*Re: Lezecká stěna - bezpečnost na samo... SleepWell 22.2.2018 10:36

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.