| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Posilování, cvičení, pohyb

21.2.2018 17:20:25 Hr.ouda

Lezecká stěna - bezpečnost na samojistu

V Bratislavě se ted na stěně zabila žena, na samojistu. Syn před cca rokem začal lézt, sama jsem ho k tomu přivedla, byť jsem o to před tím nikdy nezavadila, ale nedělal žádný sport a tohle ho chytlo. Chodí pravidelně v rámci kroužku, začal i ztrohu posilovat, ale pak když chce jít sám,tedy mimo kroužek, musím jít s ním, protože děti pod 15 mohou z doprovodem. Jsem ovšem nekvalifikovaný doprovod, byť jsem s ním úplně na začátku, abych vůbec tušila , o co jde , absolvovala pětihodinový základní kurz. Jistit bych si ale nestroufla, takže když s ním jdu na stěnu, leze jen na samojistech. Na Hudy stěně jich je třeba hodně, takže se nenudí. Mám z toho obecně obavy, a nastražené radary, takže když se tento týden zabila na samojistu žena v Bratislavě, zase budu mít strach - zajímá mne hlavně, jaké je riziko, že samojist prostě nezabere? Vyznáte se v tom někdo? Je to jen technické zařízení, konec konců .
Kdo se v tom vyznáte, považujete lezení na samojistech za stejně bezpečné, jako když vás lezecký partner?
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Lezecká stěna - bezpečnost na samojistu Hr.ouda 21.2.2018 17:20
*Re: Lezecká stěna - bezpečnost na samo... Kukurice29+3. 21.2.2018 17:45
**Re: Lezecká stěna - bezpečnost na sa... Hr.ouda 21.2.2018 17:53
*Re: Lezecká stěna - bezpečnost na samo... kosatka2 21.2.2018 17:57
**Re: Lezecká stěna - bezpečnost na sa... kosatka2 21.2.2018 19:7
**Re: Lezecká stěna - bezpečnost na sa... SleepWell 22.2.2018 11:24
*Re: Lezecká stěna - bezpečnost na samo... Markéta 22.2.2018 1:14
*Re: Lezecká stěna - bezpečnost na samo... SleepWell 22.2.2018 10:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.