| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Koupě, prodej, pronájem nemovitosti

14.2.2018 19:01:20 Cimbur

Cimbur prosí o malinkou právní radu - společenství vlastníků

Zítra máme každoroční schůzi a já nemám čas, chtěla jsem dát plnou moc jednomu z členů výboru společenství vlastníků bytových jednotek, poslal mi k podpisu tento dokument:

1 / 1
Plná moc

Já níže podepsaný(á) ......................................................r.č.....................................................

bytem .............................................. zmocňuji pana(í) xxxxx

aby mne zastupoval(a) při všech jednáních, které souvisí s výkonem mých práv a povinností,

vyplývajících z vlastnictví k jednotce č.1., která se nachází v domě č.p. xxxa ulice čp. Xxx a xxxx opava xxhoo ulice čp. Xxx a xxx v obci opava, postaveném na stavební parcele č. Xxx v k.ú. a obci opava.

Součástí této plné moci je i výkon práv a povinností, který souvisí s mým vlastnictvím k podílu k parcele č. xxx v k.ú. a obci opava a stejnému podílu společných částí shora uvedeného domu, v němž se jednotka nachází. Zmocněnec(kyně) je oprávněn účastnit se shromáždění vlastníků, hlasovat o všech skutečnostech, které souvisí se zajištěním provozu domu č.p. č.p. xxxa ulice čp. Xxx a xxx opava xxx ulice čp. Xxx a xxx v obci opava a při volbě orgánů společenství vlastníků, jakož i schvalovat stanovy společenství vlastníků, činit návrhy, jakož i činit veškeré právní úkony, které vyplývají z NOZ § 1158-§1222 v platném znění. Zmocněnec je oprávněn přijímat a podepisovat veškeré písemnosti se shora uvedeným související.


No nevím, mely se tam resit nějaké provozní drobnosti, ale tohle vypadá, ze když to podepisu, tak snad prijdu o byt, ne?

Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Cimbur prosí o malinkou právní radu - sp... Cimbur 14.2.2018 19:1
*Re: Cimbur prosí o malinkou právní rad... margotka78 alias shit-roller 14.2.2018 19:9
*Re: Cimbur prosí o malinkou právní rad... ...neviditelná... 14.2.2018 19:9
**Re: Cimbur prosí o malinkou právní r... Cimbur 14.2.2018 19:11
***Re: Cimbur prosí o malinkou právní... . . 14.2.2018 19:19
***Re: Cimbur prosí o malinkou právní... ...neviditelná... 14.2.2018 19:21
****Re: Cimbur prosí o malinkou práv... . . 14.2.2018 19:25
***Re: Cimbur prosí o malinkou právní... wer 14.2.2018 19:47
***Re: Cimbur prosí o malinkou právní... Termix 14.2.2018 20:23
*Re: Cimbur prosí o malinkou právní rad... ...neviditelná... 14.2.2018 19:31
*Re: Cimbur prosí o malinkou právní rad... wer 14.2.2018 19:54
*Re: Cimbur prosí o malinkou právní rad... Rodinová 14.2.2018 21:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.