| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Praní a žehlení

26.1.2018 13:46:03 Mariana +2

Re: Úzká pračka

Měla jsem pračku kuchyňské lince léta.
Spousta praček se na hloubku vejde, jen je prostě na míň prádla. Měla jsem LG a předtím tuším Whirpool

Do skříňky bych to nedávala. Já jsem to měla mezi skříňkama, s tím že jsem tam měla stejná dvířka jako od kuchyně, i "falešný" sokl, takže zvenku to vypadalo jako součást linky.
Nejlepší je aby pračka stála fakt na zemi, na dlažbě. Je to lepší kvůli případnému vysunutí, čistění filtrů, přece jen nějaké ta voda může ukápnout. A každá pračka i ta sebelepší, se aspoň trochu někdy hýbe.

Se zásobníkem je to problém, to se nedalo moc vyřešit, prostě když je lehce zapuštěná kvůli dvířkům, tak se do něj nedá zvrchu dobře dostat. Já to vyřešila tak že jsem zásobník nepoužívala a dávám prášek rovnou do pračky, mám na to takový speciální uzavíratelné kelímky s otvory (akorát už teda nevím jak jsem k nim přišla).
Zvykla jsem si na to tak, že to dělám i nyní, kdy už mám pračku jinde a k zásobníku se dostanu.

Jo a teď mám pračku právě "ve skříni". Bohužel v novém domě to bylo místo co mi nakonec nejlíp vyhovovalo, a "skryla" jsem ji do vestavné skříně. Bohužel to že to že stojí "ve skříni" je (jediná) nevýhoda toho uspořádaní. Je to prostě něco za něco. Ale já zas mám dost místa nad ní i pod ní, což v lince není.
Mít možnost udělat to jako v lince nechat ji stát na podlaze zakrytou pouze dvířky bylo by to lepší.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Úzká pračka veronika82,Kamilka,klučík03/09 26.1.2018 11:37
*Re: Úzká pračka jorad3 26.1.2018 12:2
**Re: Úzká pračka ...neviditelná... 26.1.2018 12:15
*Re: Úzká pračka Raduza 26.1.2018 12:23
*Re: Úzká pračka boží žena 26.1.2018 12:53
*Re: Úzká pračka Janinka a dvě princezny 26.1.2018 12:53
*Re: Úzká pračka Mariana +2 26.1.2018 13:46
*Re: Úzká pračka Pole levandulové 26.1.2018 14:24
*Re: Úzká pračka ...neviditelná... 26.1.2018 18:30

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.