| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Čtenářský klub

11.10.2017 9:45:54 margotka78 alias shit-roller

Hledám název knihy ( 1. sv. válka)

Nemohu si vzpomenout na jednu knihu, kterou jsem četla cca před 20 lety. No ona už to chvilka je. Ovšem už začínám být trochu bezradná, jestli jsem to jen nevybájila nebo neviděla film...
Mapuje historickou událost z prvních Vánoc Velké války. ( prosinec 1914). O tom, že na záp. frontě utichly boje, vojáci vylezli ze zákopů a protivníci společně oslavili Vánoce. Vlastně mi to připomněl ruský dokument, nyní ještě možno zhlédnout z archívu ČT 2: Velká válka: První Vánoce. A vím určitě, že to nebyla lit. faktu...
K první svět. válce jsem ještě tedy kdysi četla knihy od Remarqua. Četla jsem tedy i Na západní frontě klid. Nebo mohlo by to být? Já už nevím ~n~, když jsem viděla film, přišlo mi to hrozně brutální, asi jsem to ani nedokoukala. Ale tohle zrovna ve filmu nebylo...
pomůže někdo?
~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Hledám název knihy ( 1. sv. válka) margotka78 alias shit-roller 11.10.2017 9:45
*Re: Hledám název knihy ( 1. sv. válka) Kája + 4:-) 11.10.2017 10:39
**Re: Hledám název knihy ( 1. sv. válk... margotka78 alias shit-roller 11.10.2017 10:57
*Re: Hledám název knihy ( 1. sv. válka) Lída+2 11.10.2017 12:17
*Re: Hledám název knihy ( 1. sv. válka) sally 12.10.2017 22:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.