| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Kosmetika

26.7.2017 8:24:45 Adelinkaa 1 dítě.

Ja doplni travel spray od Jadore?

Ahoj holky,

jako jsou některé z nás ulítlé na boty, kabelky, sekáče atd., tak já jsem ulítlá na parfémy. Dostala jsem travel spray Jadore od Diora. Bylo to v dárkové kazete spolu s parfémem a je to příruční, krásně designový plnitelný spray asi 7ml objem. Já myslela, že po vystříkání se doplní z toho parfému nebo i třeba z parfému jiné značky. Dělá se to u spray, že se sundá ten vršek a na tu trubičku se nasadí ta nádobka. Něco jako doplnování zapalovačá plynem. Jenže nyní mě bylo řečeno prodavačkou že si myslí že to tak není, že se do toho musí kupovat speciální náplně jen této značky, čili, že to není ani náhodou univerzální a nejde to naplnit z žádného parfému. Na netu jsem o ton nic nenašla, tak se ptám, námáte do nějaká?

https://i1.elsvc.net/ppcz/picts/thumb-middle/153342-parfemovana-voda-christian-dior-jadore-100ml-w-kazeta-parfemovana-voda-100-ml-parfemovana-voda-naplnitelny-travel-spray-7-5-ml.jpg
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Ja doplni travel spray od Jadore? Adelinkaa 1 dítě. 26.7.2017 8:24
*Re: Ja doplni travel spray od Jadore? Tečka. 26.7.2017 9:47
**Re: Ja doplni travel spray od Jadore... Adelinkaa 1 dítě. 26.7.2017 10:8
***Re: Ja doplni travel spray od Jado... Pole levandulové 26.7.2017 14:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.