| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Elektronické chůvičky

13.6.2016 16:56:30 Terka+1

Re: Pomoc s výběrem chůvičky

Binturongg, na Heuréce jsem hledala, problém je, že tam nejde do výběru zadat přesně ty specifické požadavky, které mám. Když se dívám na popis u různých chůviček, tak kolikrát neuvádějí přesnou specifikaci. Např. napíšou, že jsou na baterky, ale už se nedovíš, zda přednostně na baterky nebo ze sítě apod. Takto jsem si koupila už jedny chůvičky a ty fungují přesně naopak. tzn. že pokud jsou vložené baterky tak jedou na baterky i když jsou zastrčené do sítě. Aby fungovaly ze sítě, tak se musí baterky vyndat. A když potřebuju aby jely na baterky, tak musím vzít křížový šroubovák a složitě přes klips odšroubovat víko a strčit tam baterky. No prostě na ho..., nevím, který inteligent to vymýšlí. Naštěstí byly celkem levné, a protože jsem už nějaké chůvičky nutně potřebovala, tak jsem si je nechala a používám je jen ze sítě. Ale to neřeší právě ty situace, kdy rychle potřebuju dát chůvičku do kočárku venku, nebo si vzít RJ s sebou kamkoli po domě nebo na zahradu :-)

Děkuji všem za reakce a pokud máte ještě i jiné tipy, pište :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Výběr elektronické chůvičky Terka+1 12.6.2016 19:5
*Re: Pomoc s výběrem chůvičky Binturongg 12.6.2016 20:44
**Re: Pomoc s výběrem chůvičky Bouřka 12.6.2016 21:17
**Re: Pomoc s výběrem chůvičky Terka+1 13.6.2016 16:56
*Re: Pomoc s výběrem chůvičky Marika Letní 12.6.2016 21:20
**Re: Pomoc s výběrem chůvičky Terka+1 13.6.2016 16:45
*Re: Pomoc s výběrem chůvičky Limana 13.6.2016 11:49
**Re: Pomoc s výběrem chůvičky Terka+1 13.6.2016 16:43
***Re: Pomoc s výběrem chůvičky Limana 14.6.2016 11:2

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.