| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní gynekologické problémy

7.6.2016 13:01:58 Knihomolka73

Re: Hysterektomie - vaše zkušenosti s odstupem času

Dobrý den,
absolvovala jsem hysterektomii (s ponecháním vaječníků) na začátku letošního roku a byla to brnkačka! Ale vážně! V NE nástup, v PO operace (laparoskopicko-vaginálně, cca 2 hod. na sále), odpoledne a noc na JIP, v ÚT ráno sama do sprchy a na normální pokoj, ve ČT ráno domů. Byla jsem v Praze, u Apolináře, sestry i dr. perfektní, žádný problém, vše naprosto na úrovni (byť třeba pokoje nemají vlastní soc. zařízení - vůbec to v té celkové špičkové péči nevadilo). Doma jsem ležela 10 dní a přesně 14. den od operace jsem šla do práce (kancelářská práce na PC). Od té doby žádné problémy, žádné bolesti a v legraci říkám, že být čuně, tak to spodní prádlo měním jednou za týden, jak je čisté ~:-D ~;) ~;) .... né, ale opravdu čuně nejsem ~:-D. Zkrátka pořád ještě se nemůžu toho - nemít žádné problémy - pořádně nabažit. Jinak změny na sobě nepocítíte absolutně žádné. Za mě - máte-li zdr. potíže - velmi doporučuji.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Hysterektomie - vaše zkušenosti s odstup... klíčnice 22.5.2016 18:37
*Re: Hysterektomie - vaše zkušenosti s ... Su-elin 22.5.2016 19:19
**Re: Hysterektomie - vaše zkušenosti ... Lada2 22.5.2016 19:22
*Re: Hysterektomie - vaše zkušenosti s ... Su-elin 22.5.2016 19:34
**Re: Hysterektomie - vaše zkušenosti ... klíčnice 22.5.2016 20:30
***Re: Hysterektomie - vaše zkušenost... Su-elin 22.5.2016 20:40
*Re: Hysterektomie - vaše zkušenosti s ... mutina 22.5.2016 23:18
*Re: Hysterektomie - vaše zkušenosti s ... Knihomolka73 7.6.2016 13:1
*Re: Hysterektomie - vaše zkušenosti s ... Knihomolka73 7.6.2016 13:7

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.