| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hudba a hudební nástroje

21.5.2016 18:44:05 Delete

Kytara jako dárek

Ségra slaví významné výročí, takže i když si běžně dárky nedáváme, tak v podobných případech ano. To vymýšlení je drastické, protože toho o sobě víme míň a míň. Ale snad se mi povedlo vymyslet, co by jí udělalo radost.

Ona kytaru má, už nějakou letitou, navíc ji věčně převáží mezi dvěma místy, tak jsme došli s jejím přítelem k závěru, že by tu druhou užila. Jenže já absolutně nevím, jakou vybrat. Jestli ségra preferuje barvu přírodního dřeva, nebo naopak nějaké ty barevné, to mi snad poradí její přítel. Že na celomasivní nemám a ani bych si ji netroufla koupit, protože nevím, jak je to u nich doma s vlhkostí, to už taky vím.

Takže hledám rady spíše ohledně značky, vztahu kvalita/cena pro rozhodně ne začátečníka, ale také ne víc než hráče někde u táboráku nebo ve společnosti kamarádů, zajímaly by mě rady a zkušenosti ohledně zvuku, prostě cokoliv, co by mi pomohlo co nejlépe vybrat. Nebo třeba i jen to, jakou kytaru byste si pro takové hraní koupili vy sami a proč.

Děkuju.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Kytara jako dárek Delete 21.5.2016 18:44
*Re: Kytara Kukurice29+3. 21.5.2016 18:52
*Re: Kytara ...neviditelná... 21.5.2016 18:52
**Re: Kytara Ráchel, 3 děti 22.5.2016 0:9
*Re: Kytara Tizi 21.5.2016 19:4
*Re: Kytara terapeutka 22.5.2016 8:10
**Re: Kytara Delete 22.5.2016 16:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.