| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Menstruace

1.2.2016 18:01:15 Alca

Re: Vysazení antikoncepce a menstruace

To, že se po vysazení HA dostavilo krvácení je logické, byla to ještě "pseudomenstruace" z hormonálního propadu způsobeném vysazením prášků (je to v podstatě stejné jako každé jiné krvácení v průběhu braní HA). tudíž teď máš teprve první cyklus bez HA a nemůžeš vědět, jak dlouhý má být (je to hodně individuální - normální bývá dlouhý 24 - 35 dní). To, že Ti zatím MS nedorazila nemusí nutně implikovat nepravidelnost cyklu nebo problémy, můžeš mít prostě delší cyklus než 30 dní. Mě osobně před vysazením HA doktor říkal, že kdyby MS nedorazila do 60 dnů, mám přijít na injekci, protože po vysazení může tělu nějakou dobu trvat, než se chytne (x let nebylo nuceno vyplavovat hormony a najednou se to po něm chce). Nakonec jsem to nepotřebovala, přišla mi v pohodě po 24 dnech a teď už mám 5 měsíců jak hodinky po 27 - 28.... Ale u každého je to různé, hodně záleží na tom, jak jsi na tom byla před nasazením - v kolika jsi nasadila, zda jsi už tehdy měla pravidelný cyklus aj. Jinak můžeš si (po krvácení) zkusit měřit bazální teplotu, zjistíš tím, zda vůbec ovuluješ (protože dostavení se MS nemusí znamenat, že jsi ovulovala).
Každopádně si myslím, že těhotenství je velmi nepravděpodobné.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Vysazení antikoncepce a menstruace Good girl 1.2.2016 15:47
*Re: Vysazení antikoncepce a menstruace holka anonymka 1.2.2016 15:54
*Re: Vysazení antikoncepce a menstruace Mája+kluci 07, 11 1.2.2016 16:20
*Re: Vysazení antikoncepce a menstruace Alca 1.2.2016 18:1
*Re: Vysazení antikoncepce a menstruace withep 1.2.2016 19:56

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.