| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Základní školy

13.1.2016 19:27:30 ajaP4

Re: ZŠ Na Líše

Můžu prosím vědět bližší info kvůli čemu ty 4 děti odešli? Dnes jsme se vrátili ze dne otevřených dveří na této škole a v případě zápisu příští týden by syna tato paní učitelka s 50% šancí od září čekala. Já jsem na oba výše zmíněné vyučující slyšela taky dobré reference, a teď teprve koukám překvapeně na váš příspěvek - zpochybňuje to mé rozhodnutí jít k zápisu právě na ZŠ Na líše ~a~ Jako druhou uvažující školu máme Bítovskou, kde mají určitě lepší jazyky, ale pan ředitel odmítá dopředu říct budoucí vyučující, takže tam člověk už vůbec neví, do čeho půjde...a pro mě je to rozhodně velmi důležitá informace....Prosím má ještě někdo takové špatné zkušenosti s touto paní učitelkou? A co vaše názory na ZŠ Bítovskou?
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
ZŠ Na Líše jana4 3.1.2013 12:9
*Re: ZŠ Na Líše Hudba Ainur 3.1.2013 12:38
**Re: ZŠ Na Líše jana4 3.1.2013 14:47
***Re: ZŠ Na Líše Hudba Ainur 3.1.2013 16:0
**Re: ZŠ Na Líše lenka 26.11.2015 13:1
***Re: ZŠ Na Líše ajaP4 13.1.2016 19:27
****Re: ZŠ Na Líše kateřina dušková 4.1.2019 0:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.